İngiltere - İsviçre maçı canlı izle

İngiltere - İsviçre maçı canlı izle

İngiltere ile İsviçre hazırlık maçında karşı karşıya gelecek. İngiltere ile İsviçre arasındaki karşılaşmayı canlı takip edebilmeniz mümkün.

Uluslar Ligi'nde oynadığı ilk maçta evinde İspanya'ya yenilen İngiltere bu maçta kazanarak moral bulmak istiyor. Diğer yandan İsviçre ise İzlanda karşısında aldığı farklı galibiyetin ardından İngiltere karşısına da galibiyet düşüncesiyle çıkıyor.

İngiltere ile İsviçre arasındaki futbol karşılaşması 11 Eylül 2018 tarihinde (bugün) saat 22:00'de (TSİ) başlayacak. Peki İngiltere - İsviçre maçı hangi kanalda canlı izlenecek? İngiltere İsviçre maçını canlı izlemek isteyen taraftarlar internet üzerinden "İngiltere İsviçre canlı izle" aramalarını yapıyor. Sporseverler ve futbol seyircisi İngiltere ile İsviçre arasında oynanacak bu maçı şifreli ve şifresiz yayınlayacak kanalları araştırılıyor. 

Ancak malesef bu maçın bir yayıncısı bulunmuyor.

Maçı internet üzerinden kaçak yayınlarla izlemek isteyenler için ise sporseverlerin çokca başvurduğu yayın siteleri justintv, lshunter, netspor12, netspor23 ve netspor27 olarak öne çıkıyor. Ancak internet üzerinden yapılan bu kaçak yayınlara itibar etmemenizi öneririz. Bu yayınlar yayıncı kuruluşların maç yayınlarını yurt içi ve yurt dışından izinsiz bir şekilde internete aktarılması şeklinde gerçekleşmektedir. Bu yayınları yapan internet siteleri, kötü yayın kalitesi ile maçı 5 dakikaya varan gecikmelerle aktarmaktadır. Aynı zamanda bu sitelerde uygunsuz reklamlarla, kimlik dolandırıcılığı, bilgisayara spam/virüs bulaştırma gibi sorunlarla da karşı karşıya kalabilirsiniz.

Diğer yandan Türkiye dışındaysanız ve Türksat dışında kalan yabancı uyduları gören çanak antenler ile uydu cihazlarına sahipseniz ve/veya yabancı TV yayın platformlarına aboneyseniz, yabancı spor kanalların yayın akışlarını takip edebilir, bu maçı yabancı bir kanaldan farklı dilde izleme yolunu seçebilirsiniz.

Bu karşılaşma öncesi yayıncı kuruluş Sky Sport, mücadelenin ilk 25 saniyesini ekrana siyah-beyaz olarak vereceklerini duyurdu.IRKÇILIKLA MÜCADELE İÇİN BÖYLE BİR UYGULAMAYA GİDİLDİSporda ve futbolda ırkçılıkla mücadele amaçlı oluşturulmuş olan "Kick It Out" isimli kuruluşun 25. yılını kutluyor olması nedeniyle, karşılaşmada böyle bir uygulamaya gidildiği ifade edildi. 

Beşiktaş'a duyduğumuz aşk bir yana dünya futboluna da ilgiliyiz. Bu haber arama motoru sorgulama kelimeleri üzerinden kullanıcıların bilgi ihtiyacını karşılamak ve yasadışı durumlardan korumak üzere hazırlanmıştır. 

Etiketler :
Önceki ve Sonraki Haberler