1. HABERLER

  2. CANLI

  3. İran - Filipinler maçı CANLI İZLE (08.09.2019 Dünya Kupası)
İran - Filipinler maçı CANLI İZLE (08.09.2019 Dünya Kupası)

İran - Filipinler maçı CANLI İZLE (08.09.2019 Dünya Kupası)

Basketbol Dünya Kupası heyecan sürüyor. Bugünkü İran ile Filipinler maçını CANLI takip edebilirsiniz. 

A+A-

Basketbol Dünya Kupası heyecan sürüyor. Bugünkü maçlardan biri de İran ile Filipinler arasındaki mücadele olacak. 8 Eylül 2019 Pazar günü oynanacak İran - Filipinler maçının başlangıç saati TSİ 15:00 olarak açıklandı. 

Eğer ülkemiz dışındaysanız, bulunduğunuz ülkenin yerel saatine göre maç saatini araştırınız. İran Filipinler şifresiz maç yayın bilgilerini sizler için hazırladık. Maçı canlı izlemek isteyen basketbolseverler için haberimizi derledik. Peki bu zorlu karşılaşma hangi kanaldan şifresiz yayınla izlenebilecek. İşte İran Filipinler canlı yayın bilgileri... Ama öncesinde iki takıma dair öne çıkan bilgilere bakalım.

İran son 5 maçında 1 galibiyet ve 4 mağlubiyet yaşadı. Filipinler takımı ise son 5 maçında 1 galibiyet ve 4 mağlubiyetlik bir istatistik sergiledi. İddaa'da maçın kodu 10656 olarak belirlenmiştir.

İran ile Filipinler arasındaki basketbol karşılaşması 8 Eylül 2019 tarihinde saat 15:00 (TSİ) başlayacak. Sporseverler, İran ile Filipinler arasında oynanacak karşılaşmayı yayınlayacak TV kanallarını ve şifresiz yayın sitelerini araştırıyor. Peki İran - Filipinler maçı hangi kanalda canlı yayınlanıyor? İran Filipinler maçını canlı izlemek isteyen sporseverler internet üzerinden şu aramaları yapıyor: İran Filipinler maçı izle, İran Filipinler canlı izle, İran Filipinler izle netspor, İran Filipinler maçı izle justin tv, İran Filipinler canlı yayın, İran Filipinler canlı periscope, İran Filipinler kaçak izle, İran Filipinler izle canlı, İran Filipinler maçını canlı izle, İran Filipinler maçını şifresiz izle. basketbolseverler bu maçı canlı izlemek için arayış içerisinde. Karşılaşmanın hangi kanaldan şifresiz yayınlanacağı merak ediliyor.

Ancak bu maçı Türk kanalları aracılığı ile izleyebilmek mümkün değil. Türkiye'den hiç bir kanal ve platform bu maçı yayın akışı içine almadı.

Ayrıca yabancı uyduları gören çanak antenler ile uydu cihazlarına sahipseniz veya yabancı TV yayın platformlarına aboneyseniz, yabancı spor kanalların yayın akışlarını takip ederek bu maçı yabancı bir kanaldan, farklı dilde izleme yolunu seçebilirsiniz. 

Maçı kaçak yollarla izlemek isterseniz bu da tercih edilebilir ancak yasal sonuçları olabilir. Maçı internet üzerinden kaçak yayınlarla izlemek isteyenler için sporseverlerin çokca başvurduğu yayın siteleri netspor, justin tv, live soccer ve lshunter olarak öne çıkıyor. Ayrıca yurtdışındaki bazı bahis siteleri de yayın sunmaktadır. Fakat internet üzerinden yapılan bu kaçak yayınlara itibar etmemenizi öneririz. Bu yayınlar, resmi yayıncı kuruluşların izni olmadan, yayıncı kuruluşları zarara uğratacak şekilde, şifreli uydu yayınlarının bazı teknik çalışmalar sonucu şifresinin çözülüp internete aktarılması ile gerçekleşmektedir. İnternetten canlı maç yayını yapan internet siteleri, kötü görüntü kalitesi ile maçı 4-5 dakikaya varan gecikmelerle internete aktarmaktadır. Aynı zamanda bu sitelerde uygunsuz reklamlarla karşılaşabilir, bilgisayara spam/virüs bulaştırma gibi sorunlarla da yüz yüze gelebilirsiniz.

Önceki ve Sonraki Haberler