İspanya - Fransa maçı CANLI İZLE (EuroBasket Kadınlar 07.07.2019)

İspanya - Fransa maçı CANLI İZLE (EuroBasket Kadınlar 07.07.2019)

İspanya ile Fransa kadın basketbol takımları Euro Basket Kadınlar kapsamında karşı karşıya gelecek. Karşılaşmayı CANLI takip edebilmeniz mümkün.

EuroBasket Kadınlar turnuvasın final maçında İspanya ile Fransa karşı karşıya geliyor. İspanya - Fransa arasında oynanacak EuroBasket maçı 7 Temmuz 2019 Pazar günü (bu akşam) oynanacak. Maçın başlangıç saati TSİ 21:30 olarak belirledi. İspanya son 5 maçında 5 galibiyet yaşadı. Fransa takımı ise son 5 maçında 3 galibiyet ve 2 mağlubiyetlik istatistik sergiledi. 

İddaa'da maçın kodu 675 olarak belirlendi. İspanya ile Fransa arasındaki futbol karşılaşması 7 Temmuz 2019 tarihinde saat 21:30 (TSİ) başlayacak.

Peki İspanya - Fransa maçı hangi kanalda canlı izlenecek? İspanya Fransa maçını canlı izlemek isteyen sporseverler internet üzerinden "İspanya Fransa canlı izle" aramalarını yapıyor. Sporseverler ve futbol seyircisi İspanya ile Fransa arasında oynanacak bu maçı şifreli ve şifresiz yayınlayacak kanalları araştırılıyor.

Karşılaşma NTV kanalından yayınlanacak. NTV'ye hem uydudan hem de bir çok dijital yayın platformundan şifresiz olarak ulaşabilirsiniz.

Diğer yandan Fransa dışındaysanız ve Türksat dışında kalan yabancı uyduları gören çanak antenler ile uydu cihazlarına sahipseniz ve/veya yabancı TV yayın platformlarına aboneyseniz, yabancı spor kanalların yayın akışlarını takip edebilir, bu maçı yabancı bir kanaldan farklı dilde izleme yolunu seçebilirsiniz.

Maçı internet üzerinden kaçak yayınlarla izlemek isteyenler için ise sporseverlerin çokca başvurduğu yayın siteleri justintv, lshunter, netspor12, netspor23 ve netspor27 olarak öne çıkıyor. Ancak internet üzerinden yapılan bu kaçak yayınlara itibar etmemenizi öneririz. Bu yayınlar yayıncı kuruluşların maç yayınlarını yurt içi ve yurt dışından izinsiz bir şekilde internete aktarılması şeklinde gerçekleşmektedir. Bu yayınları yapan siteler, kötü yayın kalitesi ile maçı 5 dakikaya varan gecikmelerle aktarmaktadır. Aynı zamanda bu sitelerde uygunsuz reklamlarla, kimlik dolandırıcılığı, bilgisayara spam/virüs bulaştırma gibi sorunlarla da karşı karşıya kalabilirsiniz.

Bu haber arama motoru sorgulama kelimeleri üzerinden kullanıcıların bilgi ihtiyacını karşılamak ve yasadışı durumlardan korumak üzere hazırlanmıştır.

Etiketler :
Önceki ve Sonraki Haberler