1. HABERLER

  2. CANLI

  3. İspanya - Moldova maçı CANLI İZLE (27.11.2020 Avrupa Kadınlar Şampiyonası)
İspanya - Moldova maçı CANLI İZLE (27.11.2020 Avrupa Kadınlar Şampiyonası)

İspanya - Moldova maçı CANLI İZLE (27.11.2020 Avrupa Kadınlar Şampiyonası)

Avrupa Kadınlar Şampiyonası'nda İspanya ile Moldova karşı karşıya geliyor. Karşılaşmayı CANLI takip edebilirsiniz.

A+A-

Avrupa Kadınlar Şampiyonası'nda bugünkü maçlardan biri de İspanya ile Moldova arasındaki mücadele olacak. 27 Kasım 2020 Cuma günü oynanacak İspanya - Moldova maçının başlangıç saati TSİ 23:00 olarak açıklandı. Eğer Türkiye dışındaysanız, bulunduğunuz ülkenin yerel saatine göre maç saatini araştırınız.

Peki İspanya - Moldova maçı hangi kanalda canlı izlenecek? Sporseverler ve futbol seyircisi İspanya ile Moldova arasında oynanacak bu maçı şifreli ve şifresiz yayınlayacak kanalları araştırıyor. İspanya Moldova maç yayın bilgilerini sizler için hazırladık. 

Maçı canlı izlemek isteyen futbolseverler, bu zorlu karşılaşmanın hangi kanaldan şifresiz yayınla izlenebileceğini merak ediyor. Sporseverler, İspanya ile Moldova arasında oynanacak karşılaşmayı yayınlayacak TV kanallarını ve şifresiz yayın sitelerini araştırıyor. İspanya Moldova maçını canlı izlemek isteyen sporseverler internet üzerinden şu aramaları yapıyor: İspanya Moldova maçı izle, İspanya Moldova maçı canlı izle, İspanya Moldova canlı izle, İspanya Moldova maçı izle, İspanya Moldova canlı yayın, İspanya Moldova canlı periscope, İspanya Moldova kaçak izle, İspanya Moldova maçını canlı yayın, İspanya Moldova maçını şifresiz izle. Futbolseverler bu maçı canlı izlemek için arayış içerisinde. Ayrıca Avrupa Kadınlar Şampiyonası maçları şeklinde aramalar da oldukça popüler. Karşılaşmanın hangi kanaldan şifresiz yayınlanacağı merak ediliyor. İşte İspanya Moldova canlı yayın bilgileri...

Ancak bu maçı Türk kanalları aracılığı ile izleyebilmek mümkün değil. Türkiye'den hiç bir kanal ve platform bu maçı yayın akışı içine almadı.

Diğer yandan Türkiye dışındaysanız veya Türksat dışında kalan yabancı uydulara bağlı anten ve uydu cihazlarına sahipseniz, ayrıca yabancı TV yayın platformlarına da aboneyseniz; yabancı spor kanallarının yayın akışlarını takip edebilir, bu maçı yabancı bir kanaldan farklı dilde izleme yolunu seçebilirsiniz.

Maçı kaçak yollarla izlemek isterseniz bu da tercih edilebilir ancak yasal sonuçları olabilir. Maçı internet üzerinden kaçak yayınlarla izlemek isteyenler sporseverler buna uygun yayın sitelerine giriş yapıyor. Fakat biz internet üzerinden yapılan bu kaçak yayınlara itibar etmemenizi öneririz. Bu yayınlar, resmi yayıncı kuruluşların izni olmadan, yayıncı kuruluşları zarara uğratacak şekilde, şifreli uydu yayınlarının bazı teknik çalışmalar sonucu şifresinin çözülüp internete aktarılması ile gerçekleşmektedir. İnternetten canlı maç yayını yapan siteler, kötü görüntü kalitesi ile maçı 4-5 dakikaya varan gecikmelerle internete aktarmaktadır. Aynı zamanda bu sitelerde uygunsuz reklamlarla karşılaşabilir, bilgisayara spam/virüs bulaştırma gibi sorunlarla da yüz yüze gelebilirsiniz.

Bu haber arama motoru sorgulama kelimeleri üzerinden kullanıcıların bilgi ihtiyacını karşılamak ve yasadışı durumlardan korumak üzere hazırlanmıştır.

Önceki ve Sonraki Haberler