1. HABERLER

  2. CANLI

  3. İspanya - Sırbistan maçı CANLI İZLE (08.09.2019 Dünya Kupası)
İspanya - Sırbistan maçı CANLI İZLE (08.09.2019 Dünya Kupası)

İspanya - Sırbistan maçı CANLI İZLE (08.09.2019 Dünya Kupası)

Basketbol Dünya Kupası heyecan sürüyor. Bugünkü İspanya ile Sırbistan maçını CANLI takip edebilirsiniz. 

A+A-

Basketbol Dünya Kupası heyecan sürüyor. Bugünkü maçlardan biri de İspanya ile Sırbistan arasındaki mücadele olacak. 8 Eylül 2019 Pazar günü oynanacak İspanya - Sırbistan maçının başlangıç saati TSİ 15:30 olarak açıklandı. 

Eğer ülkemiz dışındaysanız, bulunduğunuz ülkenin yerel saatine göre maç saatini araştırınız. İspanya Sırbistan şifresiz maç yayın bilgilerini sizler için hazırladık. Maçı canlı izlemek isteyen basketbolseverler için haberimizi derledik. Peki bu zorlu karşılaşma hangi kanaldan şifresiz yayınla izlenebilecek. İşte İspanya Sırbistan canlı yayın bilgileri... Ama öncesinde iki takıma dair öne çıkan bilgilere bakalım.

İspanya son 5 maçında 5 galibiyet yaşadı. Sırbistan takımı ise son 5 maçında 5 galibiyetlik bir istatistik sergiledi. İddaa'da maçın kodu 13662 olarak belirlenmiştir.

İspanya ile Sırbistan arasındaki basketbol karşılaşması 8 Eylül 2019 tarihinde saat 15:30 (TSİ) başlayacak. Sporseverler, İspanya ile Sırbistan arasında oynanacak karşılaşmayı yayınlayacak TV kanallarını ve şifresiz yayın sitelerini araştırıyor. Peki İspanya - Sırbistan maçı hangi kanalda canlı yayınlanıyor? İspanya Sırbistan maçını canlı izlemek isteyen sporseverler internet üzerinden şu aramaları yapıyor: İspanya Sırbistan maçı izle, İspanya Sırbistan canlı izle, İspanya Sırbistan izle netspor, İspanya Sırbistan maçı izle justin tv, İspanya Sırbistan canlı yayın, İspanya Sırbistan canlı periscope, İspanya Sırbistan kaçak izle, İspanya Sırbistan izle canlı, İspanya Sırbistan maçını canlı izle, İspanya Sırbistan maçını şifresiz izle. basketbolseverler bu maçı canlı izlemek için arayış içerisinde. Karşılaşmanın hangi kanaldan şifresiz yayınlanacağı merak ediliyor.

Ancak bu maçı Türk kanalları aracılığı ile izleyebilmek mümkün değil. Türkiye'den hiç bir kanal ve platform bu maçı yayın akışı içine almadı.

Ayrıca yabancı uyduları gören çanak antenler ile uydu cihazlarına sahipseniz veya yabancı TV yayın platformlarına aboneyseniz, yabancı spor kanalların yayın akışlarını takip ederek bu maçı yabancı bir kanaldan, farklı dilde izleme yolunu seçebilirsiniz. 

Maçı kaçak yollarla izlemek isterseniz bu da tercih edilebilir ancak yasal sonuçları olabilir. Maçı internet üzerinden kaçak yayınlarla izlemek isteyenler için sporseverlerin çokca başvurduğu yayın siteleri netspor, justin tv, live soccer ve lshunter olarak öne çıkıyor. Ayrıca yurtdışındaki bazı bahis siteleri de yayın sunmaktadır. Fakat internet üzerinden yapılan bu kaçak yayınlara itibar etmemenizi öneririz. Bu yayınlar, resmi yayıncı kuruluşların izni olmadan, yayıncı kuruluşları zarara uğratacak şekilde, şifreli uydu yayınlarının bazı teknik çalışmalar sonucu şifresinin çözülüp internete aktarılması ile gerçekleşmektedir. İnternetten canlı maç yayını yapan internet siteleri, kötü görüntü kalitesi ile maçı 4-5 dakikaya varan gecikmelerle internete aktarmaktadır. Aynı zamanda bu sitelerde uygunsuz reklamlarla karşılaşabilir, bilgisayara spam/virüs bulaştırma gibi sorunlarla da yüz yüze gelebilirsiniz.

Önceki ve Sonraki Haberler