İspanya - Sırbistan maçı CANLI İZLE (EuroBasket Kadınlar 06.07.2019)

İspanya - Sırbistan maçı CANLI İZLE (EuroBasket Kadınlar 06.07.2019)

İspanya ile Sırbistan kadın basketbol takımları Euro Basket Kadınlar kapsamında karşı karşıya gelecek. Karşılaşmayı CANLI takip edebilmeniz mümkün.

EuroBasket Kadınlar turnuvasında çeyrek finalinde İspanya ile Sırbistan karşı karşıya geliyor. İspanya - Sırbistan arasında oynanacak EuroBasket maçı 6 Temmuz 2019 Cumartesi günü (bu akşam) oynanacak. Maçın başlangıç saati TSİ 21:30 olarak belirledi. İspanya son 5 maçında 5 galibiyet yaşadı. Sırbistan takımı ise son 5 maçında 5 galibiyet istatistik sergiledi. 

İddaa'da maçın kodu 668 olarak belirlendi. İspanya ile Sırbistan arasındaki futbol karşılaşması 6 Temmuz 2019 tarihinde saat 21:30 (TSİ) başlayacak.

Peki İspanya - Sırbistan maçı hangi kanalda canlı izlenecek? İspanya Sırbistan maçını canlı izlemek isteyen sporseverler internet üzerinden "İspanya Sırbistan canlı izle" aramalarını yapıyor. Sporseverler ve futbol seyircisi İspanya ile Sırbistan arasında oynanacak bu maçı şifreli ve şifresiz yayınlayacak kanalları araştırılıyor.

Ancak bu maçı Türk kanalları aracılığı ile izleyebilmek mümkün değil. Türkiye'den hiç bir kanal ve platform bu maçı yayın akışı içine almadı.

Diğer yandan Türkiye dışındaysanız ve Türksat dışında kalan yabancı uyduları gören çanak antenler ile uydu cihazlarına sahipseniz ve/veya yabancı TV yayın platformlarına aboneyseniz, yabancı spor kanalların yayın akışlarını takip edebilir, bu maçı yabancı bir kanaldan farklı dilde izleme yolunu seçebilirsiniz.

Maçı internet üzerinden kaçak yayınlarla izlemek isteyenler için ise sporseverlerin çokca başvurduğu yayın siteleri justintv, lshunter, netspor12, netspor23 ve netspor27 olarak öne çıkıyor. Ancak internet üzerinden yapılan bu kaçak yayınlara itibar etmemenizi öneririz. Bu yayınlar yayıncı kuruluşların maç yayınlarını yurt içi ve yurt dışından izinsiz bir şekilde internete aktarılması şeklinde gerçekleşmektedir. Bu yayınları yapan siteler, kötü yayın kalitesi ile maçı 5 dakikaya varan gecikmelerle aktarmaktadır. Aynı zamanda bu sitelerde uygunsuz reklamlarla, kimlik dolandırıcılığı, bilgisayara spam/virüs bulaştırma gibi sorunlarla da karşı karşıya kalabilirsiniz.

Bu haber arama motoru sorgulama kelimeleri üzerinden kullanıcıların bilgi ihtiyacını karşılamak ve yasadışı durumlardan korumak üzere hazırlanmıştır.

Etiketler :
Önceki ve Sonraki Haberler