İsrail - Gürcistan basketbol maçı canlı izle 

İsrail - Gürcistan basketbol maçı canlı izle 

İsrail ile Gürcistan basketbol Dünya Kupası Avrupa Elemeleri 2. Turunda L grubu maçında karşı karşıya gelecek. İsrail ile Gürcistan arasındaki karşılaşmayı canlı takip edebilmeniz mümkün.

Basketbolda Dünya Kupası Avrupa Elemeleri 2. Turunda L grubunda İsrail ile Gürcistan karşı karşıya geliyor. İsrail - Gürcistan basketbol maçı 13 Eylül 2018 Perşembe günü (bugün) oynanacak. Maçın başlangıç saati TSİ 20:00 olarak belirledi. İsrail son 5 maçında sadece 1 galibiyet gördü, 4 mağlubiyet yaşadı. Gürcistan takımı ise son 5 maçında 2 galibiyet ve 3 mağlubiyetlik istatistik sergiledi. İddaa'da 960 kodlu maçı oynayanlar için Handikap 2. Takım. 

İsrail ile Gürcistan arasındaki futbol karşılaşması 13 Eylül 2018 tarihinde saat 20:00 (TSİ) başlayacak. Peki İsrail - Gürcistan maçı hangi kanalda canlı izlenecek? İsrail Gürcistan maçını canlı izlemek isteyen taraftarlar internet üzerinden "İsrail Gürcistan canlı izle" aramalarını yapıyor. Sporseverler ve futbol seyircisi İsrail ile Gürcistan arasında oynanacak bu maçı şifreli ve şifresiz yayınlayacak kanalları araştırılıyor. 

Ancak bu maçı Türk kanalları aracılığı ile izleyebilmek ne yazık ki mümkün değil. Türkiye'den hiç bir kanal bu maçı yayın akışı içine almadı.

Maçı internet üzerinden kaçak yayınlarla izlemek isteyenler için ise sporseverlerin çokca başvurduğu yayın siteleri justintv, lshunter, netspor12, netspor23 ve netspor27 olarak öne çıkıyor. Ancak internet üzerinden yapılan bu kaçak yayınlara itibar etmemenizi öneririz. Bu yayınlar yayıncı kuruluşların maç yayınlarını yurt içi ve yurt dışından izinsiz bir şekilde internete aktarılması şeklinde gerçekleşmektedir. Bu yayınları yapan internet siteleri, kötü yayın kalitesi ile maçı 5 dakikaya varan gecikmelerle aktarmaktadır. Aynı zamanda bu sitelerde uygunsuz reklamlarla, kimlik dolandırıcılığı, bilgisayara spam/virüs bulaştırma gibi sorunlarla da karşı karşıya kalabilirsiniz.

Diğer yandan Türkiye dışındaysanız ve Türksat dışında kalan yabancı uyduları gören çanak antenler ile uydu cihazlarına sahipseniz ve/veya yabancı TV yayın platformlarına aboneyseniz, yabancı spor kanalların yayın akışlarını takip edebilir, bu maçı yabancı bir kanaldan farklı dilde izleme yolunu seçebilirsiniz.

Beşiktaş'a duyduğumuz aşk bir yana dünya futboluna da ilgiliyiz. Bu haber arama motoru sorgulama kelimeleri üzerinden kullanıcıların bilgi ihtiyacını karşılamak ve yasadışı durumlardan korumak üzere hazırlanmıştır.

Etiketler :