İsrail - İskoçya maçı CANLI İZLE (18.11.2020)

İsrail - İskoçya maçı CANLI İZLE (18.11.2020)

UEFA Uluslar Ligi'nde heyecan devam ediyor. İsrail, İskoçya ile karşılaşıyor. İsrail İskoçya maçını CANLI yayınla izlemek mümkün.

İsrail İskoçya maçı saat kaçta, hangi kanalda ve nasıl canlı izlenecek? Hepsinin cevabı bu haberde... UEFA Uluslar Ligi'nde İsrail, İskoçya ile karşılaşıyor. İsrail - İskoçya maçı 18 Kasım 2020 Çarşamba günü (bugün) TSİ 22:45'de oynayacak.

18 Kasım 2020 (bu akşam) saat TSİ 22:45'de başlayacak olan maçın yayıncı kanalı bulunmuyor. İsrail İskoçya maçını canlı izlemek isteyen taraftarlar internet üzerinden farklı dilleri kullanarak "İsrail İskoçya canlı izle" ve "İsrail İskoçya maç yayını" aramalarını yapmaya başladı bile. Taraftarlar, İsrail İskoçya maçını şifreli ve şifresiz yayınlayacak kanalları araştırıyor. İskoçya ve İsrail ülkelerinde kullanılan dillerde arama yaparak ülkelerin ulusal kanallarında bu maçı bulmak mümkün.

Bu maçı Türk kanalları aracılığı ile izleyebilmek mümkün değil. Türkiye'den hiç bir kanal bu maçı yayın akışı içine almadı. Diğer yandan Türkiye dışındaysanız ve Türksat dışında kalan yabancı uyduları gören çanak antenler ile uydu cihazlarına sahipseniz ve/veya yabancı TV yayın platformlarına aboneyseniz, yabancı spor kanalların yayın akışlarını takip edebilir, bu maçı yabancı bir kanaldan farklı dilde izleme yolunu seçebilirsiniz.

Maçı internet üzerinden kaçak yayınlarla izlemek isteyenler için ise sporseverlerin çokca başvurduğu yayın siteleri justintv, lshunter, netspor12, netspor23 ve netspor27 olarak öne çıkıyor. Ancak internet üzerinden yapılan bu kaçak yayınlara itibar etmemenizi öneririz. Bu yayınlar yayıncı kuruluşların maç yayınlarını yurt içi ve yurt dışından izinsiz bir şekilde internete aktarılması şeklinde gerçekleşmektedir. Bu yayınları yapan siteler, kötü yayın kalitesi ile maçı 5 dakikaya varan gecikmelerle aktarmaktadır. Aynı zamanda bu sitelerde uygunsuz reklamlarla, kimlik dolandırıcılığı, bilgisayara spam/virüs bulaştırma gibi sorunlarla da karşı karşıya kalabilirsiniz.

Bu haber arama motoru sorgulama kelimeleri üzerinden kullanıcıların bilgi ihtiyacını karşılamak ve yasadışı durumlardan korumak üzere hazırlanmıştır.