İstanbulspor - Pazarspor maçı CANLI İZLE (25.09.2019)

İstanbulspor - Pazarspor maçı CANLI İZLE (25.09.2019)

Pazarspor, Türkiye Kupası 3. tur maçında İstanbulspor ile karşılaşıyor. Karşılaşmayı CANLI yayınla izlemek mümkün.

Türkiye Kupası'nda heyecan sürüyor. 3. Tur maçında İstanbulspor ile Pazarspor kupada karşı karşıya geliyor. İstanbulspor Pazarspor maçı ne zaman, saat kaçta oynanacak? İstanbulspor Pazarspor maçı hangi kanaldan yayınlanacak? Bu soruların cevapları haberimizde...

25 Eylül 2019 (bugün) saat TSİ 16:00'da başlayacak olan İstanbulspor Pazarspor maçını canlı izlemek isteyen taraftarlar internet üzerinden "İstanbulspor Pazarspor canlı izle" ve "İstanbulspor Pazarspor maç yayını" aramalarını yapmaya başladı bile. Taraftarlar, İstanbulspor Pazarspor maçını şifreli ve şifresiz yayınlayacak kanalları araştırıyor. Pazarspor ve İstanbulspor taraftarları için Pazarspor-İstanbulspor maçı şifresiz canlı izleme şeklinde aradığı bilgiler bu haberimizde mevcut.

Ancak bu maçı Türk kanalları aracılığı ile izleyebilmek mümkün değil. Türkiye'den hiç bir kanal ve platform bu maçı yayın akışı içine almadı.

Sporseverlerin çokca başvurduğu yayın siteleri olarak; justintv, lshunter ve netspor siteleri öne çıkıyor. Ancak internet üzerinden yapılan bu kaçak yayınlara itibar etmemenizi öneririz. Bu yayınlar Digitürk'teki maç yayınlarının uydudan izinsiz bir şekilde internete aktarılması şeklinde gerçekleşmektedir. Bu yayınları yapan internet siteleri, kötü yayın kalitesine sahiptir ve maçı 5 dakikaya varan gecikmelerle aktarmaktadır. Aynı zamanda bu sitelerde uygunsuz reklamlarla, kimlik dolandırıcılığı, bilgisayara spam/virüs bulaştırma gibi sorunlarla da karşı karşıya kalabilirsiniz.

Bu haber arama motoru sorgulama kelimeleri üzerinden kullanıcıların bilgi ihtiyacını karşılamak ve yasadışı durumlardan korumak üzere hazırlanmıştır. 

Etiketler :