İşte Şenol Güneş'in bahsettiği o skeç! (VİDEO)

Şenol Güneş'in bahsettiği skeci Ajans Beşiktaş buldu. Ekranların sevilen komedi programı Güldür Güldür'de yayınlanan "Laz Kardeşler" başlıklı skeçte, sözleşmeye imza atmamak için binbir zorluk çıkarak Karadenizli bir ailenin yaptıkları anlatılmış...

Ajans Beşiktaş - Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, bugün düzenlediği basın toplantısında takımın gündemine dair açıklamalarda bulundu ve gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Bir gazeteci Şenol Güneş'e Beşiktaş Kulübü'yle olan sözleşmesinin yenilenip yenilenmeyeceği konusunu sordu. Güneş, geçtiğimiz gün TV'de izlediği ve sözleşme imzalamayı konu alan bir komedi skecinden bahsetti.

Skeçte Karadenizlilerin kendine has üslupları vurgulandığını anlatan Güneş, kendisinin de bir Karadenizli olduğunu ancak kendi sözleşmesinin bahsettiği komedi skecinde olduğu gibi çözümsüz olmayacağını ima etti.

Ajans Beşiktaş, Şenol Güneş'in bahsettiği skecin, ekranların sevilen komedi programı Güldür Güldür'de yayınlandığını tespit etti. Programın son yayınlanan 140. bölümünde "Laz Kardeşler" başlıklı skeçte, sözleşmeye imza atmamak için binbir zorluk çıkarak Karadenizli bir ailenin yaptıkları esprili bir dille anlatılmış.

Benzer Videolar