1. HABERLER

  2. FUTBOL

  3. FUTBOL HABER

  4. İşte Şenol Güneş'in şampiyonluk konuşması!
İşte Şenol Güneş'in şampiyonluk konuşması!

İşte Şenol Güneş'in şampiyonluk konuşması!

Beşiktaş'ın hocası Şenol Güneş, tarihi bir maça çıkacaklarının altını çizip "Şimdi sezonun hasadını toplama zamanı. Taraftarımıza unutulmaz bir gece yaşatalım. Önce kazanalım, sonra hep birlikte coşkuyla şampiyonluğu kutlayalım" dedi.

A+A-

Ajans Beşiktaş - Beşiktaşlı taraftarlar yerinde duramıyor, şampiyonluk meşalesini Gaziantep'te yakmak için saatleri sayıyor... Taraftarlar kadar, futbolcular da büyük bir heyecan içinde... Teknik direktör Şenol Güneş, 3. yıldız yolculuğu sırasında öğrencilerine "G.Antep'i yenin, kutlamaların startını verin" çağrısı yaptı. "Şimdi sezonun hasadını toplama zamanı. Şampiyonluğa bir adım kaldı" diyen Şenol Güneş, ilk kez bu kadar coşku dolu konuştu.

Güneş, "Gaziantep'te tarihi bir maça çıkacağız. Deplasman olmasına rağmen kendi seyircimiz önünde oynayacağız. Anadolu'dan, ülkemizin her yanından maçımıza gelen taraftarımıza unutulmaz bir gece yaşatalım. Önce kazanalım, sonra hep birlikte şampiyonluğun tadını çıkaralım. Şenlik bizi bekliyor" diye konuştu. (Habertürk)