Arnavutköy Beşiktaşlılar Derneği üyeleri, düzenledikleri kahvaltı etkinliğiyle 114. Yıldönümümüzü kutladılar.
İşte Türkiye'nin dört bir yanında düzenlenen 114. yıl etkinlikleri
![İşte Türkiye'nin dört bir yanında düzenlenen 114. yıl etkinlikleri 1](https://www.ajansbesiktas.com/d/gallery/585_1.jpg)
![İşte Türkiye'nin dört bir yanında düzenlenen 114. yıl etkinlikleri 2](https://www.ajansbesiktas.com/d/gallery/585_2.jpg)
Bursa Beşiktaşlılar Derneği, 114. Yıl kutlamaları kapsamında çocuk esirgeme kurumundan gelen çocuklara tiyatro etkinliği düzenlediler.
![İşte Türkiye'nin dört bir yanında düzenlenen 114. yıl etkinlikleri 3](https://www.ajansbesiktas.com/d/gallery/585_3.jpg)
Uşak Beşiktaşlılar Derneği üyeleri, Kulübümüzün 114. yıldönümü nedeniyle 114 fidan diktiler.
![İşte Türkiye'nin dört bir yanında düzenlenen 114. yıl etkinlikleri 4](https://www.ajansbesiktas.com/d/gallery/585_4.jpg)
Gediz Beşiktaşlılar Derneği üyeleri, Kulübümüzün 114. yıldönümünü, meşaleler yakarak kutladılar.
![İşte Türkiye'nin dört bir yanında düzenlenen 114. yıl etkinlikleri 5](https://www.ajansbesiktas.com/d/gallery/585_5.jpg)
Ödemiş Beşiktaşlılar Derneği üyeleri, Kulübümüzün 114. Yıldönümünü düzenledikleri kahvaltı organizasyonuyla kutladılar. Etkinliğe Ödemiş Kaymakamı Celil Ateşoğlu ile Kongre Üyemiz Ödemiş İlçe Emniyet Müdürü Ramazan Çankaya ve çok sayıda davetli katıldı.
![İşte Türkiye'nin dört bir yanında düzenlenen 114. yıl etkinlikleri 6](https://www.ajansbesiktas.com/d/gallery/585_6.jpg)
KDZ. Ereğli Beşiktaşlılar Derneği başkanı Tarkan Adik ve yönetim kurulu üyeleri, Kulübümüzün 114. yıldönümünü yavru kartallarla pasta keserek kutladılar.
![İşte Türkiye'nin dört bir yanında düzenlenen 114. yıl etkinlikleri 7](https://www.ajansbesiktas.com/d/gallery/585_7.jpg)
Karaman Beşiktaşlılar Derneği üyeleri, düzenledikleri kahvaltı etkinliğiyle Kulübümüzün 114. yıldönümünü kutladılar.
![İşte Türkiye'nin dört bir yanında düzenlenen 114. yıl etkinlikleri 8](https://www.ajansbesiktas.com/d/gallery/585_8.jpg)
Kabataşlı Beşiktaşlılar Derneği üyeleri, Kulübümüzün 114. yıldönümü vesilesiyle Şeref Bey’i kabri başında andılar.
![İşte Türkiye'nin dört bir yanında düzenlenen 114. yıl etkinlikleri 9](https://www.ajansbesiktas.com/d/gallery/585_9.jpg)
Silivri Beşiktaşlılar Derneği üyeleri bir araya gelerek Kulübümüzün 114. yıldönümünü kutladılar.
![İşte Türkiye'nin dört bir yanında düzenlenen 114. yıl etkinlikleri 10](https://www.ajansbesiktas.com/d/gallery/585_10.jpg)
Ahmet Nur Çebi, Hakan Özköse ve Hüseyin Mican Antalya Akdeniz Beşiktaşlılar Derneği’nin 114. Yıl Kutlamasına Katıldı. Ahmet Nur Çebi (II. Başkan, İcra Kurulu Başkanı, Fulya Taşınmazlardan Sorumlu, Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri'nden Sorumlu.), Hüseyin Mican (Kartal Yuvaları, İcra Kurulu Üyesi.) ve Hakan Özköse (Pazarlama ve Sponsorluklar, Dernekler ve Taraftar ile Pendik Tesisi'nden Sorumlu.), Antalya Akdeniz Beşiktaşlılar Derneği’nin Kulübümüzün 114. Yıldönümü nedeniyle düzenlediği kahvaltı etkinliğine katıldılar.
Antalya Akdeniz Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Nahit Tunador, etkinlikte yaptığı açıklamada kahvaltıda elde edilen gelirin 2015-16 sezonu şampiyonluk kutlamalarımızda gözünden yaralanan taraftarımıza eğitim bursu olarak verileceğini belirtti.
![İşte Türkiye'nin dört bir yanında düzenlenen 114. yıl etkinlikleri 11](https://www.ajansbesiktas.com/d/gallery/585_11.jpg)
Kosova - Prizren Beşiktaşlılar Derneği üyeleri, Kulübümüzün 114. Yıldönümü ile derneklerinin 4. Yıldönümünü düzenledikleri etkinlikle kutladılar. Etkinlikte Beşiktaş Sevgisi konulu resim yarışması ile Kulübümüzün tarihi ile ilgili bilgi yarışması etkinlikleri gerçekleştirildi.
![İşte Türkiye'nin dört bir yanında düzenlenen 114. yıl etkinlikleri 12](https://www.ajansbesiktas.com/d/gallery/585_12.jpg)
Ordu Beşiktaşlılar Derneği üyeleri, Kulübümüzün 114. yıldönümü ile derneklerinin 2. Yıldönümü nedeniyle Padya Otel’de kahvaltı etkinliği düzenledi ve spor okulumuzda pasta kesimi yaptılar.
![İşte Türkiye'nin dört bir yanında düzenlenen 114. yıl etkinlikleri 13](https://www.ajansbesiktas.com/d/gallery/585_13.jpg)
Sarıyer Beşiktaşlılar Derneği üyeleri, Kulübümüzün 114. yıldönümü nedeniyle taraftarlarımız ve aileleriyle birlikte kahvaltı organizasyonunda buluştular.
![İşte Türkiye'nin dört bir yanında düzenlenen 114. yıl etkinlikleri 14](https://www.ajansbesiktas.com/d/gallery/585_14.jpg)
Beşiktaş KDZ. Ereğli Derneği üyeleri, Kulübümüzün 114. Yıldönümü nedeniyle kutlama yemeği düzenledi. Kutlamaya terör saldırısında şehit düşen Vefa Karakurdu’nun babası Erdal Karakurdu da katıldı.