1. HABERLER

  2. CANLI

  3. İsveç - Karadağ maçı CANLI İZLE (EuroBasket Kadınlar 27.06.2019)
İsveç - Karadağ maçı CANLI İZLE (EuroBasket Kadınlar 27.06.2019)

İsveç - Karadağ maçı CANLI İZLE (EuroBasket Kadınlar 27.06.2019)

İsveç ile Karadağ kadın basketbol takımları Euro Basket Kadınlar kapsamında karşı karşıya gelecek. Karşılaşmayı CANLI takip edebilmeniz mümkün.

A+A-

EuroBasket Kadınlar turnuvasında Grup B'de İsveç ile Karadağ karşı karşıya geliyor. İsveç - Karadağ arasında oynanacak EuroBasket maçı 27 Haziran 2019 Perşembe günü (bu akşam) oynanacak. Maçın başlangıç saati TSİ 13:00 olarak belirledi. İsveç son 5 maçında 1 galibiyet ve 4 mağlubiyet yaşadı. Karadağ takımı ise son 5 maçında 5 galibiyetlik istatistik sergiledi. 

İddaa'da maçın kodu 789 olarak belirlendi. İsveç ile Karadağ arasındaki futbol karşılaşması 27 Haziran 2019 tarihinde saat 13:00 (TSİ) başlayacak.

Peki İsveç - Karadağ maçı hangi kanalda canlı izlenecek? İsveç Karadağ maçını canlı izlemek isteyen sporseverler internet üzerinden "İsveç Karadağ canlı izle" aramalarını yapıyor. Sporseverler ve futbol seyircisi İsveç ile Karadağ arasında oynanacak bu maçı şifreli ve şifresiz yayınlayacak kanalları araştırılıyor.

Ancak bu maçı Türk kanalları aracılığı ile izleyebilmek mümkün değil. Türkiye'den hiç bir kanal ve platform bu maçı yayın akışı içine almadı.

Diğer yandan Türkiye dışındaysanız ve Türksat dışında kalan yabancı uyduları gören çanak antenler ile uydu cihazlarına sahipseniz ve/veya yabancı TV yayın platformlarına aboneyseniz, yabancı spor kanalların yayın akışlarını takip edebilir, bu maçı yabancı bir kanaldan farklı dilde izleme yolunu seçebilirsiniz.

Maçı internet üzerinden kaçak yayınlarla izlemek isteyenler için ise sporseverlerin çokca başvurduğu yayın siteleri justintv, lshunter, netspor12, netspor23 ve netspor27 olarak öne çıkıyor. Ancak internet üzerinden yapılan bu kaçak yayınlara itibar etmemenizi öneririz. Bu yayınlar yayıncı kuruluşların maç yayınlarını yurt içi ve yurt dışından izinsiz bir şekilde internete aktarılması şeklinde gerçekleşmektedir. Bu yayınları yapan siteler, kötü yayın kalitesi ile maçı 5 dakikaya varan gecikmelerle aktarmaktadır. Aynı zamanda bu sitelerde uygunsuz reklamlarla, kimlik dolandırıcılığı, bilgisayara spam/virüs bulaştırma gibi sorunlarla da karşı karşıya kalabilirsiniz.

Bu haber arama motoru sorgulama kelimeleri üzerinden kullanıcıların bilgi ihtiyacını karşılamak ve yasadışı durumlardan korumak üzere hazırlanmıştır.

Önceki ve Sonraki Haberler