İsveç - Letonya maçı CANLI İZLE (EuroBasket Kadınlar 01.07.2019)

İsveç - Letonya maçı CANLI İZLE (EuroBasket Kadınlar 01.07.2019)

İsveç ile Letonya kadın basketbol takımları Euro Basket Kadınlar kapsamında karşı karşıya gelecek. Karşılaşmayı CANLI takip edebilmeniz mümkün.

EuroBasket Kadınlar turnuvasında çeyrek finalinde İsveç ile Letonya karşı karşıya geliyor. İsveç - Letonya arasında oynanacak EuroBasket maçı 1 Temmuz 2019 Pazartesi günü (bu akşam) oynanacak. Maçın başlangıç saati TSİ 18:30 olarak belirledi. İsveç son 5 maçında 1 galibiyet ve 3 mağlubiyet yaşadı. Letonya takımı ise son 5 maçında 2 galibiyet ve 3 mağlubiyetlik istatistik sergiledi. 

İddaa'da maçın kodu 791 olarak belirlendi. İsveç ile Letonya arasındaki futbol karşılaşması 1 Temmuz 2019 tarihinde saat 18:30 (TSİ) başlayacak.

Peki İsveç - Letonya maçı hangi kanalda canlı izlenecek? İsveç Letonya maçını canlı izlemek isteyen sporseverler internet üzerinden "İsveç Letonya canlı izle" aramalarını yapıyor. Sporseverler ve futbol seyircisi İsveç ile Letonya arasında oynanacak bu maçı şifreli ve şifresiz yayınlayacak kanalları araştırılıyor.

Mücadele S Sport kanalından canlı ve naklen ekranlara gelecek. Bilindiği üzere S Sport kanalı, Digitürk, D-Smart, Turkcell TV+ ve Tivibu platformlarında yer alıyor ve ek ücretlendirme ile izlenebiliyor. S Sport canlı izlemek, S Sport canlı yayınını izlemek için abonelik gerekmektedir. Dolayısıyla bu maçı ücretsiz izleyebilmek mümkün değildir. Ayrıca bu maçı S Sport'un mobil uygulaması S Sport Plus ile de izlemeniz mümkün.

Diğer yandan Letonya dışındaysanız ve Türksat dışında kalan yabancı uyduları gören çanak antenler ile uydu cihazlarına sahipseniz ve/veya yabancı TV yayın platformlarına aboneyseniz, yabancı spor kanalların yayın akışlarını takip edebilir, bu maçı yabancı bir kanaldan farklı dilde izleme yolunu seçebilirsiniz.

Maçı internet üzerinden kaçak yayınlarla izlemek isteyenler için ise sporseverlerin çokca başvurduğu yayın siteleri justintv, lshunter, netspor12, netspor23 ve netspor27 olarak öne çıkıyor. Ancak internet üzerinden yapılan bu kaçak yayınlara itibar etmemenizi öneririz. Bu yayınlar yayıncı kuruluşların maç yayınlarını yurt içi ve yurt dışından izinsiz bir şekilde internete aktarılması şeklinde gerçekleşmektedir. Bu yayınları yapan siteler, kötü yayın kalitesi ile maçı 5 dakikaya varan gecikmelerle aktarmaktadır. Aynı zamanda bu sitelerde uygunsuz reklamlarla, kimlik dolandırıcılığı, bilgisayara spam/virüs bulaştırma gibi sorunlarla da karşı karşıya kalabilirsiniz.

Bu haber arama motoru sorgulama kelimeleri üzerinden kullanıcıların bilgi ihtiyacını karşılamak ve yasadışı durumlardan korumak üzere hazırlanmıştır.

Etiketler :
Önceki ve Sonraki Haberler