İsveç - Slovakya maçı CANLI izle (16.10.2018)

İsveç - Slovakya maçı CANLI izle (16.10.2018)

Dünya liglerinde milli ara sürerken, takımların da hazırlık maçları devam ediyor. İsveç Milli Takımı, Slovakya ile karşılaşıyor.

İsveç Slovakya maçı saat kaçta, hangi kanalda ve nasıl canlı izlenecek? Hepsinin cevabı bu haberde... 

İsveç Milli Takımı, hazırlık maçında Slovakya Milli Takımı ile karşılaşıyor. İsveç - Slovakya maçı 16 Ekim 2018 Salı günü (bugün) TSİ 21:45'de oynayacak. İsveç son 5 maçında 1 galibiyet, 1 beraberlik ve 3 mağlubiyet yaşadı. Slovakya ise son 5 maçında 1 galibiyet ve 4 mağlubiyetlik performans sergiledi.

İddaa'da 478 kodlu İsveç - Slovakya maçı için İsveç'e 1.70 oran verilirken, Slovakya'ya 3.60 oran verildi. İddaa'da beraberlik oranı ise 3.00 olarak belirlendi.

16 Ekim 2018 (bu akşam) saat TSİ 21:45'de başlayacak olan maçın yayıncı kanalı bulunmuyor. Bu maçı Türk kanalları aracılığı ile izleyebilmek mümkün değil. Türkiye'den hiç bir kanal bu maçı yayın akışı içine almadı.

İsveç Slovakya maçını canlı izlemek isteyen taraftarlar internet üzerinden farklı dilleri kullanarak "İsveç Slovakya canlı izle" ve "İsveç Slovakya maç yayını" aramalarını yapmaya başladı bile. Taraftarlar, İsveç Slovakya maçını şifreli ve şifresiz yayınlayacak kanalları araştırıyor. Slovakya ve İsveç ülkelerinde kullanılan dillerde arama yaparak ülkelerin ulusal kanallarında bu maçı bulmak mümkün.

Diğer yandan Türkiye dışındaysanız ve Türksat dışında kalan yabancı uyduları gören çanak antenler ile uydu cihazlarına sahipseniz ve/veya yabancı TV yayın platformlarına aboneyseniz, yabancı spor kanalların yayın akışlarını takip edebilir, bu maçı yabancı bir kanaldan farklı dilde izleme yolunu seçebilirsiniz.

Maçı internet üzerinden kaçak yayınlarla izlemek isteyenler için ise sporseverlerin çokca başvurduğu yayın siteleri justintv, lshunter, netspor12, netspor23 ve netspor27 olarak öne çıkıyor. Ancak internet üzerinden yapılan bu kaçak yayınlara itibar etmemenizi öneririz. Bu yayınlar yayıncı kuruluşların maç yayınlarını yurt içi ve yurt dışından izinsiz bir şekilde internete aktarılması şeklinde gerçekleşmektedir. Bu yayınları yapan siteler, kötü yayın kalitesi ile maçı 5 dakikaya varan gecikmelerle aktarmaktadır. Aynı zamanda bu sitelerde uygunsuz reklamlarla, kimlik dolandırıcılığı, bilgisayara spam/virüs bulaştırma gibi sorunlarla da karşı karşıya kalabilirsiniz.

Bu haber arama motoru sorgulama kelimeleri üzerinden kullanıcıların bilgi ihtiyacını karşılamak ve yasadışı durumlardan korumak üzere hazırlanmıştır.