1. HABERLER

  2. CANLI

  3. İsviçre - İzlanda maçı CANLI İZLE (21.08.2019 EuroBasket)
İsviçre - İzlanda maçı CANLI İZLE (21.08.2019 EuroBasket)

İsviçre - İzlanda maçı CANLI İZLE (21.08.2019 EuroBasket)

EuroBasket 2021 ön eleme maçında İsviçre ile İzlanda karşı karşıya geliyor. Karşılaşmayı CANLI takip edebilirsiniz. 

A+A-

EuroBasket 2021 ön eleme 3. Tur H grubunda İsviçre ile İzlanda karşı karşıya geliyor. 21 Ağustos 2019 Çarşamba günü (bugün) oynanacak İsviçre - İzlanda maçının başlangıç saati TSİ 20:00 olarak açıklandı. Eğer yurtdışındaysanız, bulunduğunuz ülkenin yerel saatine göre maç saatini araştırınız.

İsviçre İzlanda şifresiz maç yayın bilgilerini sizler için hazırladık. Maçı canlı izlemek isteyen basketbolseverler için haberimizi derledik. Peki bu zorlu karşılaşma hangi kanaldan şifresiz yayınla izlenebilecek. İşte İsviçre İzlanda canlı yayın bilgileri... Ama öncesinde iki takıma dair öne çıkan bilgilere bakalım.

İsviçre son 5 maçında 1 galibiyet ve 4 mağlubiyet yaşadı. İzlanda takımı ise son 5 maçında 3 galibiyet ve 2 mağlubiyetlik bir istatistik sergiledi. İddaa'da maçında kodu 780 olarak açıklandı.

İsviçre ile İzlanda arasındaki basketbol karşılaşması 21 Ağustos 2019 tarihinde saat 20:00 (TSİ) başlayacak. Sporseverler, İsviçre ile İzlanda arasında oynanacak karşılaşmayı yayınlayacak TV kanallarını ve şifresiz yayın sitelerini araştırıyor. Peki İsviçre - İzlanda maçı hangi kanalda canlı yayınlanıyor? İsviçre İzlanda maçını canlı izlemek isteyen sporseverler internet üzerinden şu aramaları yapıyor: İsviçre İzlanda maçı izle, İsviçre İzlanda canlı izle, İsviçre İzlanda izle netspor, İsviçre İzlanda maçı izle justin tv, İsviçre İzlanda canlı yayın, İsviçre İzlanda canlı periscope, İsviçre İzlanda kaçak izle, İsviçre İzlanda izle canlı, İsviçre İzlanda maçını canlı izle, İsviçre İzlanda maçını şifresiz izle. basketbolseverler bu maçı canlı izlemek için arayış içerisinde. Karşılaşmanın hangi kanaldan şifresiz yayınlanacağı merak ediliyor.

Ancak bu maçı Türk kanalları aracılığı ile izleyebilmek mümkün değil. Türkiye'den hiç bir kanal ve platform bu maçı yayın akışı içine almadı.

Ayrıca yabancı uyduları gören çanak antenler ile uydu cihazlarına sahipseniz veya yabancı TV yayın platformlarına aboneyseniz, yabancı spor kanalların yayın akışlarını takip ederek bu maçı yabancı bir kanaldan, farklı dilde izleme yolunu seçebilirsiniz. 

Maçı kaçak yollarla izlemek isterseniz bu da tercih edilebilir ancak yasal sonuçları olabilir. Maçı internet üzerinden kaçak yayınlarla izlemek isteyenler için sporseverlerin çokca başvurduğu yayın siteleri netspor, justin tv, live soccer ve lshunter olarak öne çıkıyor. Ayrıca yurtdışındaki bazı bahis siteleri de yayın sunmaktadır. Fakat internet üzerinden yapılan bu kaçak yayınlara itibar etmemenizi öneririz. Bu yayınlar, resmi yayıncı kuruluşların izni olmadan, yayıncı kuruluşları zarara uğratacak şekilde, şifreli uydu yayınlarının bazı teknik çalışmalar sonucu şifresinin çözülüp internete aktarılması ile gerçekleşmektedir. İnternetten canlı maç yayını yapan internet siteleri, kötü görüntü kalitesi ile maçı 4-5 dakikaya varan gecikmelerle internete aktarmaktadır. Aynı zamanda bu sitelerde uygunsuz reklamlarla karşılaşabilir, bilgisayara spam/virüs bulaştırma gibi sorunlarla da yüz yüze gelebilirsiniz.

Önceki ve Sonraki Haberler