İtalya - Macaristan maçı CANLI İZLE (EuroBasket Kadınlar 28.06.2019)

İtalya - Macaristan maçı CANLI İZLE (EuroBasket Kadınlar 28.06.2019)

İtalya ile Macaristan kadın basketbol takımları Euro Basket Kadınlar kapsamında karşı karşıya gelecek. Karşılaşmayı CANLI takip edebilmeniz mümkün.

EuroBasket Kadınlar turnuvasında Grup C'de İtalya ile Macaristan karşı karşıya geliyor. İtalya - Macaristan arasında oynanacak EuroBasket maçı 28 Haziran 2019 Cuma günü (bu akşam) oynanacak. Maçın başlangıç saati TSİ 19:30 olarak belirledi. İtalya son 5 maçında 3 galibiyet ve 2 mağlubiyet yaşadı. Macaristan takımı ise son 5 maçında 2 galibiyet ve 3 mağlubiyetlik istatistik sergiledi. 

İddaa'da maçın kodu 656 olarak belirlendi. İtalya ile Macaristan arasındaki futbol karşılaşması 28 Haziran 2019 tarihinde saat 19:30 (TSİ) başlayacak.

Peki İtalya - Macaristan maçı hangi kanalda canlı izlenecek? İtalya Macaristan maçını canlı izlemek isteyen sporseverler internet üzerinden "İtalya Macaristan canlı izle" aramalarını yapıyor. Sporseverler ve futbol seyircisi İtalya ile Macaristan arasında oynanacak bu maçı şifreli ve şifresiz yayınlayacak kanalları araştırılıyor.

Mücadele S Sport kanalından canlı ve naklen ekranlara gelecek. Bilindiği üzere S Sport kanalı, Digitürk, D-Smart, Turkcell TV+ ve Tivibu platformlarında yer alıyor ve ek ücretlendirme ile izlenebiliyor. S Sport canlı izlemek, S Sport canlı yayınını izlemek için abonelik gerekmektedir. Dolayısıyla bu maçı ücretsiz izleyebilmek mümkün değildir. Ayrıca bu maçı S Sport'un mobil uygulaması S Sport Plus ile de izlemeniz mümkün.

Diğer yandan İtalya dışındaysanız ve Türksat dışında kalan yabancı uyduları gören çanak antenler ile uydu cihazlarına sahipseniz ve/veya yabancı TV yayın platformlarına aboneyseniz, yabancı spor kanalların yayın akışlarını takip edebilir, bu maçı yabancı bir kanaldan farklı dilde izleme yolunu seçebilirsiniz.

Maçı internet üzerinden kaçak yayınlarla izlemek isteyenler için ise sporseverlerin çokca başvurduğu yayın siteleri justintv, lshunter, netspor12, netspor23 ve netspor27 olarak öne çıkıyor. Ancak internet üzerinden yapılan bu kaçak yayınlara itibar etmemenizi öneririz. Bu yayınlar yayıncı kuruluşların maç yayınlarını yurt içi ve yurt dışından izinsiz bir şekilde internete aktarılması şeklinde gerçekleşmektedir. Bu yayınları yapan siteler, kötü yayın kalitesi ile maçı 5 dakikaya varan gecikmelerle aktarmaktadır. Aynı zamanda bu sitelerde uygunsuz reklamlarla, kimlik dolandırıcılığı, bilgisayara spam/virüs bulaştırma gibi sorunlarla da karşı karşıya kalabilirsiniz.

Bu haber arama motoru sorgulama kelimeleri üzerinden kullanıcıların bilgi ihtiyacını karşılamak ve yasadışı durumlardan korumak üzere hazırlanmıştır.

Etiketler :
Önceki ve Sonraki Haberler