İtalya - Ukrayna maçı CANLI İZLE (10.10.2018)

İtalya - Ukrayna maçı CANLI İZLE (10.10.2018)

Dünya liglerinde milli ara sürerken, takımların da hazırlık maçları devam ediyor. İtalya Milli Takımı, Ukrayna ile karşılaşıyor. Ukrayna - İtalya maçını canlı yayınla izlemek mümkün.

İtalya Ukrayna maçı saat kaçta, hangi kanalda ve nasıl canlı izlenecek? Hepsinin cevabı bu haberde... 

İtalya Milli Takımı, hazırlık maçında Ukrayna Milli Takımı ile karşılaşıyor. İtalya - Ukrayna maçı 10 Ekim 2018 Çarşamba günü (bugün) TSİ 21:45'de oynayacak. İtalya son 5 maçında 1 galibiyet, 2 beraberlik ve 2 mağlubiyet yaşadı. Ukrayna ise son 5 maçında 4 galibiyet ve 1 beraberlik performans sergiledi.

İddaa'da 448 kodlu İtalya - Ukrayna maçı için İtalya'ya 1.45 oran verilirken, Ukrayna'ya 5.00 oran verildi. İddaa'da beraberlik oranı ise 3.20 olarak belirlendi.

10 Ekim 2018 (bu akşam) saat TSİ 21:45'de başlayacak olan maçın yayıncı kanalı bulunmuyor. İtalya Ukrayna maçını canlı izlemek isteyen taraftarlar internet üzerinden farklı dilleri kullanarak "İtalya Ukrayna canlı izle" ve "İtalya Ukrayna maç yayını" aramalarını yapmaya başladı bile. Taraftarlar, İtalya Ukrayna maçını şifreli ve şifresiz yayınlayacak kanalları araştırıyor. Ukrayna ve İtalya ülkelerinde kullanılan dillerde arama yaparak ülkelerin ulusal kanallarında bu maçı bulmak mümkün.

Bu maçı Türk kanalları aracılığı ile izleyebilmek mümkün değil. Türkiye'den hiç bir kanal bu maçı yayın akışı içine almadı. Diğer yandan Türkiye dışındaysanız ve Türksat dışında kalan yabancı uyduları gören çanak antenler ile uydu cihazlarına sahipseniz ve/veya yabancı TV yayın platformlarına aboneyseniz, yabancı spor kanalların yayın akışlarını takip edebilir, bu maçı yabancı bir kanaldan farklı dilde izleme yolunu seçebilirsiniz.

Maçı internet üzerinden kaçak yayınlarla izlemek isteyenler için ise sporseverlerin çokca başvurduğu yayın siteleri justintv, lshunter, netspor12, netspor23 ve netspor27 olarak öne çıkıyor. Ancak internet üzerinden yapılan bu kaçak yayınlara itibar etmemenizi öneririz. Bu yayınlar yayıncı kuruluşların maç yayınlarını yurt içi ve yurt dışından izinsiz bir şekilde internete aktarılması şeklinde gerçekleşmektedir. Bu yayınları yapan siteler, kötü yayın kalitesi ile maçı 5 dakikaya varan gecikmelerle aktarmaktadır. Aynı zamanda bu sitelerde uygunsuz reklamlarla, kimlik dolandırıcılığı, bilgisayara spam/virüs bulaştırma gibi sorunlarla da karşı karşıya kalabilirsiniz.

Bu haber arama motoru sorgulama kelimeleri üzerinden kullanıcıların bilgi ihtiyacını karşılamak ve yasadışı durumlardan korumak üzere hazırlanmıştır.