İtalyan basını, Sampdoria’nın savunma oyuncusu Omar Colley'i Beşiktaş’a yazdı

İtalyan basını, Sampdoria’nın savunma oyuncusu Omar Colley'i Beşiktaş’a yazdı

Teknik direktör Sergen Yalçın'ın istekleri doğrultusunda hareket eden siyah beyazlı yönetim, stoper arayışlarını sürdürüyor. İtalyan basını, Sampdoria’nın savunma oyuncusu Omar Colley'i Beşiktaş’a yazdı.

Ajans Beşiktaş - Forvet ve orta saha takviyelerinin yanı sıra stoper konusunda da arayışta olan Beşiktaş için İtalyan medyasından yeni bir iddia geldi.

Çizme basını, Sampdoria forması giyen Omar Colley için siyah-beyazlı takımın devrede olduğunu ileri sürüp, "Türkler, 2025'e kadar sözleşmesi bulunan Colley'in kiralanması konusunda pazarlık yapıyor" ifadelerini kullandı.

Hatta transfer hamlesi için rakam da telaffuz edildi. Beşiktaş'ın satın alma opsiyonuyla 700 bin euro kiralama bedeli ve oyuncunun maaş ödemesinin yarısını teklif ettiği kaydedildi.

Görüşmelerin olumlu seyrettiği, önümüzdeki günlerde yeni gelişmeler yaşanabileceğinin altı çizildi. Öte yandan 28 yaşındaki sol ayaklı stoperin de Türkiye'de oynama fikrine sıcak bakabileceği yorumu yapıldı.

Gambiyalı futbolcu geçen sezon Sampdoria'da 29'u ilk 11'de olmak üzere 30 karşılaşmada forma giyip 2 gol kaydetti. (Fotomaç)

Etiketler :