1. HABERLER

  2. CANLI

  3. İzlanda - Andorra maçı CANLI İZLE (14.10.2019 Euro2020)
İzlanda - Andorra maçı CANLI İZLE (14.10.2019 Euro2020)

İzlanda - Andorra maçı CANLI İZLE (14.10.2019 Euro2020)

Euro 2020 elemelerinde İzlanda ile Andorra karşı karşıya geliyor. Karşılaşmayı CANLI takip edebilirsiniz. 

A+A-

Euro 2020 eleme maçlarında heyecan sürüyor. Grup H'de İzlanda ile Andorra karşı karşıya geliyor. 14 Ekim 2019 Pazartesi günü oynanacak İzlanda - Andorra maçının başlangıç saati TSİ 21:45 olarak açıklandı. Eğer ülkemiz dışındaysanız, bulunduğunuz ülkenin yerel saatine göre maç saatini araştırınız.

İzlanda Andorra şifresiz maç yayın bilgilerini sizler için hazırladık. Maçı canlı izlemek isteyen futbolseverler için haberimizi derledik. Peki bu zorlu karşılaşma hangi kanaldan şifresiz yayınla izlenebilecek. İşte İzlanda Andorra canlı yayın bilgileri...

Sporseverler, İzlanda ile Andorra arasında oynanacak karşılaşmayı yayınlayacak TV kanallarını ve şifresiz yayın sitelerini araştırıyor. Peki İzlanda - Andorra maçı hangi kanalda canlı yayınlanıyor? İzlanda Andorra maçını canlı izlemek isteyen sporseverler internet üzerinden şu aramaları yapıyor: İzlanda Andorra maçı izle, İzlanda Andorra canlı izle, İzlanda Andorra izle netspor, İzlanda Andorra maçı izle justin tv, İzlanda Andorra canlı yayın, İzlanda Andorra canlı periscope, İzlanda Andorra kaçak izle, İzlanda Andorra izle canlı, İzlanda Andorra maçını canlı izle, İzlanda Andorra maçını şifresiz izle. Futbolseverler bu maçı canlı izlemek için arayış içerisinde. Karşılaşmanın hangi kanaldan şifresiz yayınlanacağı merak ediliyor.

Ancak bu maçı Türk kanalları aracılığı ile izleyebilmek mümkün değil. Türkiye'den hiç bir kanal ve platform bu maçı yayın akışı içine almadı.

Ayrıca yabancı uyduları gören çanak antenler ile uydu cihazlarına sahipseniz veya yabancı TV yayın platformlarına aboneyseniz, yabancı spor kanalların yayın akışlarını takip ederek bu maçı yabancı bir kanaldan, farklı dilde izleme yolunu seçebilirsiniz. 

Maçı kaçak yollarla izlemek isterseniz bu da tercih edilebilir ancak yasal sonuçları olabilir. Maçı internet üzerinden kaçak yayınlarla izlemek isteyenler için sporseverlerin çokca başvurduğu yayın siteleri netspor, justin tv, live soccer ve lshunter olarak öne çıkıyor. Ayrıca yurtdışındaki bazı bahis siteleri de yayın sunmaktadır. Fakat internet üzerinden yapılan bu kaçak yayınlara itibar etmemenizi öneririz. Bu yayınlar, resmi yayıncı kuruluşların izni olmadan, yayıncı kuruluşları zarara uğratacak şekilde, şifreli uydu yayınlarının bazı teknik çalışmalar sonucu şifresinin çözülüp internete aktarılması ile gerçekleşmektedir. İnternetten canlı maç yayını yapan internet siteleri, kötü görüntü kalitesi ile maçı 4-5 dakikaya varan gecikmelerle internete aktarmaktadır. Aynı zamanda bu sitelerde uygunsuz reklamlarla karşılaşabilir, bilgisayara spam/virüs bulaştırma gibi sorunlarla da yüz yüze gelebilirsiniz.

Önceki ve Sonraki Haberler