1. HABERLER

  2. CANLI

  3. Japonya - Karadağ maçı CANLI İZLE (09.09.2019 Dünya Kupası)
Japonya - Karadağ maçı CANLI İZLE (09.09.2019 Dünya Kupası)

Japonya - Karadağ maçı CANLI İZLE (09.09.2019 Dünya Kupası)

Basketbol Dünya Kupası heyecan sürüyor. Bugünkü Japonya ile Karadağ maçını CANLI takip edebilirsiniz. 

A+A-

Basketbol Dünya Kupası heyecan sürüyor. Bugünkü maçlardan biri de Japonya ile Karadağ arasındaki mücadele olacak. 9 Eylül 2019 Pazartesi günü oynanacak Japonya - Karadağ maçının başlangıç saati TSİ 10:30 olarak açıklandı. 

Eğer ülkemiz dışındaysanız, bulunduğunuz ülkenin yerel saatine göre maç saatini araştırınız. Japonya Karadağ şifresiz maç yayın bilgilerini sizler için hazırladık. Maçı canlı izlemek isteyen basketbolseverler için haberimizi derledik. Peki bu zorlu karşılaşma hangi kanaldan şifresiz yayınla izlenebilecek. İşte Japonya Karadağ canlı yayın bilgileri... Ama öncesinde iki takıma dair öne çıkan bilgilere bakalım.

Japonya son 5 maçında 5 mağlubiyet yaşadı. Karadağ takımı ise son 5 maçında 1 galibiyet ve 4 mağlubiyetlik bir istatistik sergiledi. İddaa'da maçın kodu 32054 olarak belirlenmiştir.

Japonya ile Karadağ arasındaki basketbol karşılaşması 9 Eylül 2019 tarihinde saat 10:30 (TSİ) başlayacak. Sporseverler, Japonya ile Karadağ arasında oynanacak karşılaşmayı yayınlayacak TV kanallarını ve şifresiz yayın sitelerini araştırıyor. Peki Japonya - Karadağ maçı hangi kanalda canlı yayınlanıyor? Japonya Karadağ maçını canlı izlemek isteyen sporseverler internet üzerinden şu aramaları yapıyor: Japonya Karadağ maçı izle, Japonya Karadağ canlı izle, Japonya Karadağ izle netspor, Japonya Karadağ maçı izle justin tv, Japonya Karadağ canlı yayın, Japonya Karadağ canlı periscope, Japonya Karadağ kaçak izle, Japonya Karadağ izle canlı, Japonya Karadağ maçını canlı izle, Japonya Karadağ maçını şifresiz izle. basketbolseverler bu maçı canlı izlemek için arayış içerisinde. Karşılaşmanın hangi kanaldan şifresiz yayınlanacağı merak ediliyor.

Ancak bu maçı Türk kanalları aracılığı ile izleyebilmek mümkün değil. Türkiye'den hiç bir kanal ve platform bu maçı yayın akışı içine almadı.

Ayrıca yabancı uyduları gören çanak antenler ile uydu cihazlarına sahipseniz veya yabancı TV yayın platformlarına aboneyseniz, yabancı spor kanalların yayın akışlarını takip ederek bu maçı yabancı bir kanaldan, farklı dilde izleme yolunu seçebilirsiniz. 

Maçı kaçak yollarla izlemek isterseniz bu da tercih edilebilir ancak yasal sonuçları olabilir. Maçı internet üzerinden kaçak yayınlarla izlemek isteyenler için sporseverlerin çokca başvurduğu yayın siteleri netspor, justin tv, live soccer ve lshunter olarak öne çıkıyor. Ayrıca yurtdışındaki bazı bahis siteleri de yayın sunmaktadır. Fakat internet üzerinden yapılan bu kaçak yayınlara itibar etmemenizi öneririz. Bu yayınlar, resmi yayıncı kuruluşların izni olmadan, yayıncı kuruluşları zarara uğratacak şekilde, şifreli uydu yayınlarının bazı teknik çalışmalar sonucu şifresinin çözülüp internete aktarılması ile gerçekleşmektedir. İnternetten canlı maç yayını yapan internet siteleri, kötü görüntü kalitesi ile maçı 4-5 dakikaya varan gecikmelerle internete aktarmaktadır. Aynı zamanda bu sitelerde uygunsuz reklamlarla karşılaşabilir, bilgisayara spam/virüs bulaştırma gibi sorunlarla da yüz yüze gelebilirsiniz.

Önceki ve Sonraki Haberler