Japonya - Panama maçı CANLI İZLE (12.10.2018)

Japonya - Panama maçı CANLI İZLE (12.10.2018)

Dünya liglerinde milli ara sürerken, takımların da hazırlık maçları devam ediyor. Japonya Milli Takımı, Panama ile karşılaşıyor. Panama - Japonya maçını canlı yayınla izlemek mümkün.

Japonya Panama maçı saat kaçta, hangi kanalda ve nasıl canlı izlenecek? Hepsinin cevabı bu haberde... 

Japonya Milli Takımı, hazırlık maçında Panama Milli Takımı ile karşılaşıyor. Japonya - Panama maçı 12 Ekim 2018 Perşembe günü (bugün) TSİ 13:35'de oynayacak. Japonya son 5 maçında 2 galibiyet, 1 beraberlik ve 2 mağlubiyet yaşadı. Panama ise son 5 maçında 5 mağlubiyetlik performans sergiledi.

İddaa'da 201 kodlu Japonya - Panama maçı için Japonya'ya 1.25 oran verilirken, Panama'ya 7.00 oran verildi. İddaa'da beraberlik oranı ise 4.00 olarak belirlendi.

12 Ekim 2018 (bu akşam) saat TSİ 13:35'de başlayacak olan maçın yayıncı kanalı bulunmuyor. Japonya Panama maçını canlı izlemek isteyen taraftarlar internet üzerinden farklı dilleri kullanarak "Japonya Panama canlı izle" ve "Japonya Panama maç yayını" aramalarını yapmaya başladı bile. Taraftarlar, Japonya Panama maçını şifreli ve şifresiz yayınlayacak kanalları araştırıyor. Panama ve Japonya ülkelerinde kullanılan dillerde arama yaparak ülkelerin ulusal kanallarında bu maçı bulmak mümkün.

Bu maçı Türk kanalları aracılığı ile izleyebilmek mümkün değil. Türkiye'den hiç bir kanal bu maçı yayın akışı içine almadı. Diğer yandan Türkiye dışındaysanız ve Türksat dışında kalan yabancı uyduları gören çanak antenler ile uydu cihazlarına sahipseniz ve/veya yabancı TV yayın platformlarına aboneyseniz, yabancı spor kanalların yayın akışlarını takip edebilir, bu maçı yabancı bir kanaldan farklı dilde izleme yolunu seçebilirsiniz.

Maçı internet üzerinden kaçak yayınlarla izlemek isteyenler için ise sporseverlerin çokca başvurduğu yayın siteleri justintv, lshunter, netspor12, netspor23 ve netspor27 olarak öne çıkıyor. Ancak internet üzerinden yapılan bu kaçak yayınlara itibar etmemenizi öneririz. Bu yayınlar yayıncı kuruluşların maç yayınlarını yurt içi ve yurt dışından izinsiz bir şekilde internete aktarılması şeklinde gerçekleşmektedir. Bu yayınları yapan siteler, kötü yayın kalitesi ile maçı 5 dakikaya varan gecikmelerle aktarmaktadır. Aynı zamanda bu sitelerde uygunsuz reklamlarla, kimlik dolandırıcılığı, bilgisayara spam/virüs bulaştırma gibi sorunlarla da karşı karşıya kalabilirsiniz.

Bu haber arama motoru sorgulama kelimeleri üzerinden kullanıcıların bilgi ihtiyacını karşılamak ve yasadışı durumlardan korumak üzere hazırlanmıştır.