Jose Sosa Fenerbahçe'ye derken yeni adresi Beşiktaş mı?

Jose Sosa Fenerbahçe'ye derken yeni adresi Beşiktaş mı?

Trabzonspor ile sözleşme yenileme görüşmeleri yapan Arjantinli yıldız menajerler aracılığıyla Fenerbahçe'ye önerilmişti. Beşiktaş'ın eski yıldızı Jose Sosa'nın Fenerbahçe görüşmeleri sonrasında sürpriz bir gelişme yaşandı.

Ajans Beşiktaş - Jose Sosa transferinde yeni bir gelişme yaşandı. Trabzonspor ile sözleşme yenileme görüşmeleri yapan Arjantinli yıldız menajerler aracılığıyla Fenerbahçe'ye önerilmişti...

Trabzonspor ile Jose Sosa’nın menajeri Flavio Bilardo arasındaki görüşmeler uzun süredir devam ediyordu. Trabzonspor cephesi en son 1.7 milyon Euro teklif etmişti. Fırtına’da şu anda gündem, yeni yapılacak transferler. Bu nedenle Bordo-Mavililer, bu konuyu rafa kaldırdı ve beklemeye geçti. Ayrıca yeni teknik patronu Newton’un Sosa’ya sıcak bakmadığı da iddia ediliyor.

Emre Belözoğlu görüşecek 

Arjantinli yıldızın menajeri Bilardo, oyuncusunu sarı lacivertlilere önerdi. Taraflar arasında ilk temas kuruldu. İstanbul’da yaşamak istediği öne sürülen Jose Sosa için Emre Belözoğlu’nun kısa süre içerisinde oyuncuyla görüşme yapması bekleniyor. Fenerbahçe, senelik 1.5 milyon Euro’nun üzerine çıkmayı düşünmüyor. Önerilecek sözleşme süresi ise 1+1 yıllık olacak.

Son karar Sergen Yalçın’a bırakılacak 

Flavio Bilardo son olarak, Sosa’nın eski takımı Beşiktaş ile de iletişime geçti. 35 yaşındaki oyuncunun Türkiye’de son olarak Kara Kartal’da oynayarak ayrılması teklif edildi. Ekonomik sıkıntı yaşayan siyah beyazlıların 1.5 milyon Euro’nun üzerine çıkması beklenmiyor.

Bu konuda son karar Sergen Yalçın’a bırakılacak. Başarılı hoca olumlu rapor verirse, masaya oturulacak. (Skorer)

Etiketler :