Josef de Souza: "Buradan sonra şampiyonluğu bırakmayacağız"

Josef de Souza: "Buradan sonra şampiyonluğu bırakmayacağız"

Sergen Yalçın’ın ‘Kendinize gelin, şampiyon gibi oynayın’ sözleri üzerine Beşiktaşlı oyuncular galibiyet için söz verdi.

Ajans Beşiktaş - Beşiktaş şampiyonluk için yeniden kenetlendi. Derbideki 3-1 yenilgi sonrası takipçisi Fenerbahçe ile arasındaki puan farkı 2’ye, Galatasaray’la 3’e düşüren siyah beyazlılar final niteliğindeki Karagümrük maçı için sabırsızlanıyor. Hem teknik ekip hem de futbolcular son haftaya şampiyonluk için beraberliğin yeteceği şekilde girmek istiyor. Teknik direktör Sergen Yalçın, Galatasaray mağlubiyeti sonrası futbolcularıyla yaptığı konuşmada “Başınızı kaldırın. Bir maç kaybettiniz, şampiyonluğu değil” demişti.

Yönetimden moral

Siyah beyazlı oyuncular da dünkü çalışma öncesi hocalarına galibiyet sözü verdi. Takımın liderlerinden Josef de Souza, “Buradan sonra şampiyonluğu bırakmayacağız. Hepimiz buna inandık ve sizleri utandırmayacağız” diyerek inancını ortaya koydu. Öte yandan Beşiktaş yönetimi de takımın motivasyonu için üzerlerine düşeni yapıyor. Başkan Ahmet Nur Çebi ve Asbaşkan Emre Kocadağ dün takımın yaptığı çalışmayı izledi, teknik heyet ve futbolcularla konuşmalar yaparak takıma moral verdi. (Türkiye Gazetesi - Murad Tamer)

Önceki ve Sonraki Haberler