Kagawa ve N'Koudou için hareketli saatler

Kagawa ve N'Koudou için hareketli saatler

Beşiktaş, Dortmund'dan ayrılmaya karar veren ve kulüp tarafından da Kagawa için resmi teklifini sundu.

Ajans Beşiktaş - Beşiktaş'tan Kagawa harekatı! Siyah beyazlılar, Dortmund'dan ayrılmaya karar veren Japon futbolcu için teklifini yaptı ve büyük oranda anlaşma sağlandı. 

Beşiktaş yönetimi, Dortmund'dan ayrılacak olan Kagawa için 6 aylık kiralama teklifinde bulundu. Siyah beyazlılar ayrıca 2 milyon euro'ya sezon sonu satın alma opsiyonunu da bu teklifin içinde Dortmund'a sundu ve büyük oranda anlaşma sağlandı. 

SÖZLEŞMELER HAZIRLANDI

Kagawa'nın Beşiktaş'a transferinde sözleşmeler hazırlandı. Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, N'Jie ile birlikte Kagawa transferlerini bitirmek üzere.

Bu arada Fransız ekibi Monaco, Japon futbolcunun transferinden vazgeçti. Fransız basınında L'Equipe'in haberine göre, Monaco kulübü Tottenham'dan N'Koudou'nun transferinde son aşamaya geldiği için transferi kapadı ve böylelikle Kagawa'dan vazgeçti.

Kagawa kimdir?

2014 yılında Manchester United'dan Dortmund'a transfer olan Kagawa bu sezon Dortmund'da fazla forma şansı bulamadı. Bundesliga'da sadece 2 maçta forma giyebilen Japon futbolcu tüm kulvarlarda 5 maç oynadı. Kagawa'nın gol ve asisti bulunmuyor. Kagawa'nın Dortmund ile 2020'ye kadar sözleşmesi bulunuyor.

 

Etiketler :