![Karius alkış aldı](https://www.ajansbesiktas.com/d/news/19702.jpg)
Karius alkış aldı
Siyah-Beyazlılar’ın yeni kalecisi Loris Karius, dün akşamki Yeni Malatyaspor mücadelesinde de görev başındaydı.
Ajans Beşiktaş - Siyah-Beyazlılar’ın yeni kalecisi Loris Karius, dün akşamki Yeni Malatyaspor mücadelesinde de görev başındaydı. Vodafone Park’ta oynanan mücadelenin ilk yarısında önemli kurtarışlar yapan Alman kaleci, ikinci yarıda da etkisini gösterdi. Maç genelinde 4 önemli pozisyonda geçit vermeyen Karius, 89’da Guilherme’nin sayısına engel olamasa da sergilediği görüntüyle alkış topladı. (Fanatik)