Karius defteri kapandı! Menajerinden ilk açıklama...

Karius defteri kapandı! Menajerinden ilk açıklama...

Beşiktaş forması giyen Loris Karius'un geleceği netleşti. Alman eldivenle ilgili olarak ülkesinin basını son durumu yazdı. Ayrıca Karius'un menajeri Beşiktaş yöneticilerini hedef alan açıklamalar yaptı.

Ajans Beşiktaş - Beşiktaş'ta eleştiri oklarının hedefi olan Loris Karius'un gelecek sezon siyah-beyazlılarda olup olmayacağı tartışma konusu olmuştu. Alman basını, Karius ile ilgili elde ettiği bilgiyi paylaştı. Sözleşme tek taraflı mı feshedildi? Karius'un menajeri ne açıklama yaptı? İşte tüm detaylar... 

Karius ile Beşiktaş'ın yolları ayrıldı

Bild'in haberine göre; Loris Karius, Beşiktaş ile yeni bir sözleşme yapmayacak. 26 yaşındaki Alman kaleci ile yollar ayrıldı. Ayrılığın tek taraflı fesih olduğu ifade edildi. 

Ocak ayından beri maaş alamıyor vurgusu

Haberde ayrıca Karius'un ocak ayından beri maaş alamadığı ve Nisan ayında da FIFA'ya başvuruda bulunduğu hatırlatıldı. 

Torunoğulları: "Hak edilmemiş bir ödeme yapmak istemiyoruz"

Beşiktaş yöneticisi Erdal Torunoğulları'nın, "Karius, oynamadığı dönemlerin parasını da istiyor. Biz hak edilmemiş bir ödeme yapmak istemiyoruz" ifadeleri de yine haberde yer buldu.

Karius, Liverpool'a dönecek

Beşiktaş ile 31 Mayıs'a kadar sözleşmesi bulunan Karius, Liverpool'a dönecek. Ancak; Liverpool ile 2022'ye kadar sözleşmesi bulunan Karius'un Ada'da da forma şansı bulmasının çok zor olduğu belirtildi. 

Karius'un menajeri: "Korona kriziyle alakası yok"

Bu arada Karius'un danışmanı Florian Goll, "Kulüp temsilcilerinin Karius ile ilgili yaptıkları bu açıklama sebebiyle şiddetle kınıyorum. Hatırlatılan ödemelerin korona kriziyle hiçbir ilgisi yoktur" dedi.

Liverpool'da şans bulması çok zor

Öte yandan Loris Karius'un Liverpool'da Alisson Becker'den formayı alamayacağı ve yaz döneminde bir transfer düşündüğü ifade edildi.

Karius'a iki talip

İngiliz medyası, Wolverhampton'ın Karius'a yakın ilgi gösterdiğini yazarken, Almanya'da ise Hertha Berlin Karius'u renklerine bağlamak istiyor.  (Ajansspor)

Etiketler :