Karius formayı kaybetti!

Karius formayı kaybetti!

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, ilk olarak son haftalarda yediği gollerden dolayı eleştiri oklarının hedefinde olan Loris Karius’a kesik attı. Tolga Zengin 13 maç sonra kaleye geçti.

Ajans Beşiktaş - UEFA listesinde yer almayan, formsuzluk ve sakatlık problemi yaşayan oyuncular nedeniyle bazı bölgelerde sıkıntı yaşayan Şenol Güneş, Genk karşısında sürpriz isimlere yer verdi.

Güneş, ilk olarak son haftalarda yediği gollerden dolayı eleştiri oklarının hedefinde olan Loris Karius'a kesik attı. Karius'un yerine 13 maç sonra Tolga Zengin'i kaleye koyan Güneş 2'nci sürprizi ise sağ bekte yaptı. Sağ bek mevkisinde Gökhan Gönül'ün sakatlığından dolayı Necip Uysal yer alırken, Dorukhan Toköz ile Medel ise orta ikiliyi oluşturdu. Dorukhan bu müsabakada Beşiktaş formasıyla ilk kez 11'de sahaya çıkmış oldu.

Hücum bölgesinde de sürprizlere yer veren Güneş, oynaması beklenen Ljajic'in yerine Oğuzhan'a görev verdi. Babel'i ikinci kez santrforda oynatan Güneş'in hücumdaki diğer tercihleri Quaresma ve Lens oldu. (Sabah)

Etiketler :