Kartal'daki Kartal Yuvası mağazası açıldı
![Kartal'daki Kartal Yuvası mağazası açıldı 1](https://www.ajansbesiktas.com/d/gallery/495_1.jpg)
![Kartal'daki Kartal Yuvası mağazası açıldı 2](https://www.ajansbesiktas.com/d/gallery/495_2.jpg)
Alkışlar eşliğinde açılış kurdelesini kesen Ahmet Nur Çebi, daha sonra yeni mağazamızı gezdi ve ürünleri inceledi.
![Kartal'daki Kartal Yuvası mağazası açıldı 3](https://www.ajansbesiktas.com/d/gallery/495_3.jpg)
Ahmet Nur Çebi; “Katılan herkese, emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz. Hüseyin Mican arkadaşımızın verdiği emeklerden dolayı teşekkür ediyoruz. 81. mağazamızı bugün açtık. İki veya üç tane daha Mart ayı içerisinde planladığımızı biliyorum. Kartal Yuvaları’nın önemi hem maddi hem manevi açıdan önemli. Kabul ediyoruz ki buradan yapılan alışverişlerin hepsi Beşiktaş’ın kasasına giriyor ve Beşiktaş’a katkı sağlıyor. Ayrıca Beşiktaşlıların maç seyretmenin dışında buluştukları ve Beşiktaş’ı teneffüs ettikleri birer yuva buralar. Dolayısıyla bu açıdan önemi çok büyük. Biz bunları arttırmaya devam edeceğiz. Ekonomik krize rağmen yatırımlarımız devam ediyor. Beşiktaş’a katkı verecek olan bu mağazalardan taraftarın yapacağı alışverişlere ihtiyacımız var. Lütfen hem statta bizi desteklesinler, hem de mağazalarımıza gelerek bize katkı versinler. Taraftarımıza şimdiden peşinen teşekkür ediyorum” diye konuştu.
![Kartal'daki Kartal Yuvası mağazası açıldı 4](https://www.ajansbesiktas.com/d/gallery/495_4.jpg)
Hüseyin Mican ise, “Taraftarlarımız ilgi gösterdikçe bizde karşılığında mağaza sayımızı arttırmaya çalışıyoruz. Ürün çeşidini hem de mağaza sayısını arttırarak. Memnunuzda, böyle bir ekonomik kriz olmasına rağmen baya iyi gidiyoruz. Burada da olmaktan mutluyuz. Sevgililer günü için hem bayan için hem erkek için bir tişört tasarımımız vardı. Çokta iyi talep gördü. Baya satılmış aldığım rakamlara göre. Yeni dönemde olmayan yerlerde mağazalar açmaya devam edeceğiz” dedi.
![Kartal'daki Kartal Yuvası mağazası açıldı 5](https://www.ajansbesiktas.com/d/gallery/495_5.jpg)
![Kartal'daki Kartal Yuvası mağazası açıldı 6](https://www.ajansbesiktas.com/d/gallery/495_6.jpg)
![Kartal'daki Kartal Yuvası mağazası açıldı 7](https://www.ajansbesiktas.com/d/gallery/495_7.jpg)
![Kartal'daki Kartal Yuvası mağazası açıldı 8](https://www.ajansbesiktas.com/d/gallery/495_8.jpg)
![Kartal'daki Kartal Yuvası mağazası açıldı 9](https://www.ajansbesiktas.com/d/gallery/495_9.jpg)
![Kartal'daki Kartal Yuvası mağazası açıldı 10](https://www.ajansbesiktas.com/d/gallery/495_10.jpg)
![Kartal'daki Kartal Yuvası mağazası açıldı 11](https://www.ajansbesiktas.com/d/gallery/495_11.jpg)
![Kartal'daki Kartal Yuvası mağazası açıldı 12](https://www.ajansbesiktas.com/d/gallery/495_12.jpg)
![Kartal'daki Kartal Yuvası mağazası açıldı 13](https://www.ajansbesiktas.com/d/gallery/495_13.jpg)
![Kartal'daki Kartal Yuvası mağazası açıldı 14](https://www.ajansbesiktas.com/d/gallery/495_14.jpg)
![Kartal'daki Kartal Yuvası mağazası açıldı 15](https://www.ajansbesiktas.com/d/gallery/495_15.jpg)
![Kartal'daki Kartal Yuvası mağazası açıldı 16](https://www.ajansbesiktas.com/d/gallery/495_16.jpg)
![Kartal'daki Kartal Yuvası mağazası açıldı 17](https://www.ajansbesiktas.com/d/gallery/495_17.jpg)
![Kartal'daki Kartal Yuvası mağazası açıldı 18](https://www.ajansbesiktas.com/d/gallery/495_18.jpg)