Kartal'ın 5 milyon euroluk planı!

Kartal'ın 5 milyon euroluk planı!

8 Eylül’de bitecek transfer dönemi öncesi ras, Veli, Franco, Milosevic ve Boyko hala takım bulamadı. Yönetim, futbolculara ‘Teklif getirin, her türlü kolaylığı sağlarız” mesajı gönderdi.

Ajans Beşiktaş - Kadro dışı bırakılıp kulüp bulması istenen oyuncular, hala takım bulabilmiş değil. 8 Eylül’de Türkiye’de bitecek transfer dönemi öncesi Veli Kavlak, Aras Özbiliz, Milosevic, Pedro Franco ve Boyko takımdan ayrı çalışmalarını sürdürüyor.

Yönetim, menajerlere yetki verirken henüz kulübe ulaşmış resmi bir teklif yok. Bir kaç girişim olmasına rağmen teklifler resmiyete dökülmüş değil. Yönetim ise 8 Eylül’e kadar bu 5 oyuncudan olabildiğince fazlasını elden çıkartmanın planlarını yapıyor. Bu konuda futbolcularla da görüşülürken, “Teklif getirin, her türlü kolaylığı sağlarız” denildi. Beşiktaş, satış veya kiralık olarak oyunculara zorluk çıkartmayacak.

Tek umut Türkiye
Başkan Fikret Orman ve kurmayları, 5 oyuncunun yaklaşık 5 milyon euroluk toplam maaş maliyetinden kurtulmayı planlıyor. Ancak zaman giderek daralıyor. Avrupa’da transfer dönemi sona erdiği için Siyah-Beyazlı kulübün tek umudu, Türk takımları... Veli ile Sivasspor, Aras’la da Malatyaspor yakından ilgileniyor. (Fanatik)

Etiketler :