Kartal'ın çılgın planı! 50 milyon euro...

Kartal'ın çılgın planı! 50 milyon euro...

Beşiktaş gözünü müthiş bir gelire dikti, Yönetim, 6 oyuncudan 50 milyon Euro bekliyor.

Ajans Beşiktaş - Tosic, Mitrovic ve Fabri'nin gitmesiyle kasaya 14.9 milyon Euro girdi. Şimdi de sırada Vida, Quaresma ve Negredo var Vida için 25 milyon Euro belirleyen yönetim Negredo ve Quaresma'nın satışından 10 milyon Euro bekliyor.

Şu ana kadar geçen sezon kadroda yer alan oyunculardan Tosic'i 5 milyon Euro, Mitrovic'i 3.9 milyon Euro ve son olarak Fabri'yi 6 milyon Euro'ya satan Siyah- Beyazlı yönetim 3 futbolcudan toplam 14.9 milyon Euro'yu şimdiden kasasına koymuş durumda.

Ancak bu parayı transfer için yetersiz bulan yönetim gözünü Vida'dan gelecek paraya geçirdi. Hırvat futbolcu için İngiliz kulübü West Ham şimdiden 22 milyon Euro teklif ederken yönetim bu rakamı az buldu.

Vida ile Liverpool'un da ilgilendiğini bilen Siyah-Beyazlı yönetim Hırvat yıldızın fiyatını 25 milyon Euro olarak belirledi. Beşiktaş bu oyuncuyu bu rakama satarsa çok önemli bir meblajı kasasına koyacak.

Negredo ve Quaresma'ya da talipler var. 2 oyuncu en az 5'er milyon Euro'ya satılırsa 10 milyon Euro daha gelecek. Böylece rakam 50 milyon Euro'yu bulacak. (Takvim)

Etiketler :