Beşiktaş, Kasım ayının ilk maçında Monaco ile Vodafone Park'ta karşılaştı. Mücadele, karşılıklı atılan gollerle 1-1 sona erdi. Beşiktaş'ın tek golünü penaltıdan Cenk Tosun kaydetti.
Kasım ayı Beşiktaş için nasıl geçti?
![Kasım ayı Beşiktaş için nasıl geçti? 1](https://www.ajansbesiktas.com/d/gallery/1317_1.jpg)
![Kasım ayı Beşiktaş için nasıl geçti? 2](https://www.ajansbesiktas.com/d/gallery/1317_2.jpg)
Beşiktaş, Kasım ayının ikinci maçına 5 Kasım tarihinde Göztepe deplasmanında çıktı. Karşılaşmayı 3-1 kazanan Beşiktaş, ligde üst üste ikinci galibiyetini elde etti. Golleri Talisca, Babel ve Cenk Tosun kaydetti.
![Kasım ayı Beşiktaş için nasıl geçti? 3](https://www.ajansbesiktas.com/d/gallery/1317_3.jpg)
Beşiktaş 17 Kasım tarihinde Vodafone Park'ta Akhisar'ı ağırladı. Rakibine karşı çok üstün oynayan Beşiktaş, bir türlü golü bulamadı ve mücadele 0-0'lık eşitlikle sonuçlandı.
![Kasım ayı Beşiktaş için nasıl geçti? 4](https://www.ajansbesiktas.com/d/gallery/1317_4.jpg)
21 Kasım tarihinde Porto ile Vodafone Park'ta karşılaşan Beşiktaş, rakibi ile 1-1 berabere kaldı ve Şampiyonlar Ligi'nde gurubunu lider tamamlamayı garantiledi. Beşiktaş'ıın golünü Anderson Talisca kaydetti.
![Kasım ayı Beşiktaş için nasıl geçti? 5](https://www.ajansbesiktas.com/d/gallery/1317_5.jpg)
25 Kasım tarihinde Yeni Malatyaspor ile deplasmanda karşılaşan Beşiktaş bu karşılaşmada da sahada 2 puan bıraktı. Beşiktaş, bu maç ile birlikte üst üste iki maçta ligde gol atamadı.
![Kasım ayı Beşiktaş için nasıl geçti? 6](https://www.ajansbesiktas.com/d/gallery/1317_6.jpg)
Kasım ayının son maçında Beşiktaş, Manisaspor ile Türkiye Kupası mücadelesinde Vodafone Park'ta karşılaştı ve rakibini 9-0 ile geçti. Mücadelede Negredo 4, Lens 3, Orkan ve Mustafa Pektemek 1'er gol kaydetti.