Kaya Çilingiroğlu'dan Şenol Güneş'e yanıt geldi

Kaya Çilingiroğlu'dan Şenol Güneş'e yanıt geldi

TRT Spor yorumcusu Kaya Çilingiroğlu, kendisine isim vermeden tepki gösteren Beşiktaş teknik direktörü Şenol Güneş'e cevap verdi.

Ajans Beşiktaş - Beşiktaş teknik direktörü Şenol Güneş, kulübün Instagram ve Youtube hesaplarından yayınlanan röportajında isim vermeden TRT Spor yorumcusu Kaya Çilingiroğlu'na tepki göstermişti.

Kendisi için canlı yayında ağır ifadeler kullanan Kaya Çilingiroğlu'nu eleştiren Şenol Güneş, hainlik vurgusu ile dikkat çekti.

Sosyal medya hesabından açıklama yayınlayan Kaya Çilingiroğlu ise, "Hadi biz devletin kanalından para alıyoruz, ya sen? IMKB'nin halkın parası ile desteklediği şirketten hem de Euro ile maaş alıyorsun ve de vergisiz!" ifadelerini kullandı.

Şenol Güneş ne demişti?

Şenol Güneş kulübe resmi instagram hesabına verdiği röportajda Kaya Çilingiroğlu'nu isim vermeden şu sözlerle eleştirmişti:

"Dürüstçe söylediğim bir cümleden kendilerine göre bir senaryo yazıyorlar. Benim dürüst olduğumu ve örnek olmam gerektiğini söylüyorlar ama açık arıyorlar. Belli ki kendi felsefeleri böyle. Kendilerini değiştiremeyenlerin devlet kurumunda iş yapmasını yadırgıyorum. Fikren ve ahlaken ölmek de kötü bir şeydir. Beni tanıyorsa açar ve ne dediğimi sorar. Beni tanıyan sağduyulu insanlardan art niyetli düşünceleri olan insanlara değer vermemelerini rica ediyorum. Onların amacı gündem oluşturmak.

Biz maçı kazandıktan sonra kendi adımıza oynadığımız kötü oyunu eleştirdik. Biz futbol oynamak istiyoruz. Benden ne istiyorsunuz? Benim yanlış bir şey söylediğimi mi gördünüz? Devlet bunlara nasıl görev veriyor? Hainlik, sadece teröriste karşı olup olmamak değil ki. Fikren insanlara nifak tohumu sokup sporun ruhunu zedeleyenlere karşı RTÜK devreye girmeli. Olmayan şeyleri söylüyorlar ve ben de cevap vermek zorunda kalıyorum. Sonra futboldan şikayet ediyoruz. Bu kişilerin sayısı az. Spor müdürlerine söylüyorum. Önce kendimizden başlayalım eleştiriye. Ben kendimi bu yaşta bile eleştiriyorum."

Etiketler :
Önceki ve Sonraki Haberler