Kayserispor'dan ayrılan Manuel Fernandes, Apollon Smyrnis'e imza attı

Kayserispor'dan ayrılan Manuel Fernandes, Apollon Smyrnis'e imza attı

Süper Lig'de Beşiktaş ve Kayserispor formaları giyen Portekizli orta saha Manuel Fernandes, Yunanistan Süper Ligi'nde son sırada yer alan Apollon Smyrnis'e transfer oldu.

Ajans Beşiktaş - Bu sezona başladığı Kayserispor'da kadro dışı kalan ve sonrasında da sözleşmesi feshedilen Manuel Fernandes'in yeni adresi belli oldu. Portekizli oyuncu, Yunanistan Süper Ligi'nde son sırada bulunan Apollon Smyrnis'e imza attı. 

Resmî sitesi üzerinden transferi açıklayan Apollon Smyrnis, Yunanistan Süper Ligi'nde 22 maç sonunda aldığı 10 puanla en yakın rakibinin 7 puan gerisinde yer alıyor. 

Benfica, Portsmouth, Everton ve Valencia gibi önemli takımların formasını giydikten sonra 2011'de Beşiktaş'a transfer olan Manuel Fernandes, 2014'te takımdan ayrılarak Rus ekibi Lokomotiv Moskova'ya gitmişti. Lokomotiv Moskova sonrası Rusya'da Krasnodar forması da giyen Manuel Fernandes, 5 Ekim 2020'de Kayserispor'a imza atmıştı. 

Bu sezon Kayserispor'da süre almakta zorlanan Manuel Fernandes, disiplinsiz davranışları nedeniyle kadro dışı bırakılırken 23 Aralık 2021'de de sözleşmesi feshedilmişti. (Fanatik)