Kazakistan - Andorra maçı CANLI izle (16.10.2018)

Kazakistan - Andorra maçı CANLI izle (16.10.2018)

UEFA Uluslar Ligi'nde heyecan devam ediyor. Kazakistan, Andorra ile karşılaşıyor. Kazakistan Andorra maçını CANLI yayınla izlemek mümkün.

Kazakistan Andorra maçı saat kaçta, hangi kanalda ve nasıl canlı izlenecek? Hepsinin cevabı bu haberde... 

UEFA Uluslar Ligi'nde D Ligi 1'inci grupta Kazakistan, Andorra ile karşılaşıyor. Kazakistan - Andorra maçı 16 Ekim 2018 Salı günü (bugün) TSİ 17:00'de oynayacak. Kazakistan son 5 maçında 1 galibiyet, 2 beraberlik ve 2 mağlubiyet yaşadı. Andorra ise son 5 maçında 4 beraberlik ve 1 mağlubiyetlik performans sergiledi.

İddaa'da 610 kodlu Kazakistan - Andorra maçı için Kazakistan'a 1.10 oran verilirken, Andorra'ya 13.00 oran verildi. İddaa'da beraberlik oranı ise 4.60 olarak belirlendi. UEFA Uluslar Ligi'nde D Ligi 1'inci grupta şu takımlar yer alıyor: Kazakistan, Andorra, Gürcistan ve Letonya.

16 Ekim 2018 (bu akşam) saat TSİ 17:00'de başlayacak olan maçın yayıncı kanalı bulunmuyor. Bu maçı Türk kanalları aracılığı ile izleyebilmek mümkün değil. Türkiye'den hiç bir kanal bu maçı yayın akışı içine almadı. 

Kazakistan Andorra maçını canlı izlemek isteyen taraftarlar internet üzerinden farklı dilleri kullanarak "Kazakistan Andorra canlı izle" ve "Kazakistan Andorra maç yayını" aramalarını yapmaya başladı bile. Taraftarlar, Kazakistan Andorra maçını şifreli ve şifresiz yayınlayacak kanalları araştırıyor. Andorra ve Kazakistan ülkelerinde kullanılan dillerde arama yaparak ülkelerin ulusal kanallarında bu maçı bulmak mümkün.

Diğer yandan Türkiye dışındaysanız ve Türksat dışında kalan yabancı uyduları gören çanak antenler ile uydu cihazlarına sahipseniz ve/veya yabancı TV yayın platformlarına aboneyseniz, yabancı spor kanalların yayın akışlarını takip edebilir, bu maçı yabancı bir kanaldan farklı dilde izleme yolunu seçebilirsiniz.

Maçı internet üzerinden kaçak yayınlarla izlemek isteyenler için ise sporseverlerin çokca başvurduğu yayın siteleri justintv, lshunter, netspor12, netspor23 ve netspor27 olarak öne çıkıyor. Ancak internet üzerinden yapılan bu kaçak yayınlara itibar etmemenizi öneririz. Bu yayınlar yayıncı kuruluşların maç yayınlarını yurt içi ve yurt dışından izinsiz bir şekilde internete aktarılması şeklinde gerçekleşmektedir. Bu yayınları yapan siteler, kötü yayın kalitesi ile maçı 5 dakikaya varan gecikmelerle aktarmaktadır. Aynı zamanda bu sitelerde uygunsuz reklamlarla, kimlik dolandırıcılığı, bilgisayara spam/virüs bulaştırma gibi sorunlarla da karşı karşıya kalabilirsiniz.

Bu haber arama motoru sorgulama kelimeleri üzerinden kullanıcıların bilgi ihtiyacını karşılamak ve yasadışı durumlardan korumak üzere hazırlanmıştır.