1. HABERLER

  2. CANLI

  3. Kazakistan - Güney Kıbrıs maçı CANLI İZLE (10.10.2019 Euro2020)
Kazakistan - Güney Kıbrıs maçı CANLI İZLE (10.10.2019 Euro2020)

Kazakistan - Güney Kıbrıs maçı CANLI İZLE (10.10.2019 Euro2020)

Euro 2020 elemelerinde Kazakistan ile Güney Kıbrıs karşı karşıya geliyor. Karşılaşmayı CANLI takip edebilirsiniz. 

A+A-

Euro 2020 eleme maçlarında heyecan sürüyor. Grup I'da Kazakistan ile Güney Kıbrıs karşı karşıya geliyor. 10 Ekim 2019 Perşembe günü oynanacak Kazakistan - Güney Kıbrıs maçının başlangıç saati TSİ 17:00 olarak açıklandı. Eğer ülkemiz dışındaysanız, bulunduğunuz ülkenin yerel saatine göre maç saatini araştırınız.

Kazakistan Güney Kıbrıs şifresiz maç yayın bilgilerini sizler için hazırladık. Maçı canlı izlemek isteyen futbolseverler için haberimizi derledik. Peki bu zorlu karşılaşma hangi kanaldan şifresiz yayınla izlenebilecek. İşte Kazakistan Güney Kıbrıs canlı yayın bilgileri... 

Ama öncesinde iki takıma dair öne çıkan bilgilere bakalım. Kazakistan son 5 maçında 1 galibiyet, 1 beraberlik ve 3 mağlubiyet yaşadı. Güney Kıbrıs takımı ise son 5 maçında 1 galibiyet, 1 beraberlik ve 3 mağlubiyetlik bir istatistik sergiledi. İddaa'da 23967 kodlu maç için Kazakistan takımına 2.00 oran verilirken, Güney Kıbrıs takımına 2.95 oran verildi. İddaa'da beraberlik oranı ise 2.80 olarak belirlendi. 

Bu yazının yayına hazırlandığı sırada Kazakistan, Grup I'da 7 puan ile 3. sırada yer alırken, Güney Kıbrıs 7 puan ile 4. sırada bulunuyor. (Haber yayına hazırlandıktan sonra, bu maçın öncesindeki maçlar ligdeki sıralamayı etkilemiş olabilir)

Kazakistan ile Güney Kıbrıs arasındaki futbol karşılaşması 10 Ekim 2019 tarihinde saat 17:00 (TSİ) başlayacak. Sporseverler, Kazakistan ile Güney Kıbrıs arasında oynanacak karşılaşmayı yayınlayacak TV kanallarını ve şifresiz yayın sitelerini araştırıyor. Peki Kazakistan - Güney Kıbrıs maçı hangi kanalda canlı yayınlanıyor? Kazakistan Güney Kıbrıs maçını canlı izlemek isteyen sporseverler internet üzerinden şu aramaları yapıyor: Kazakistan Güney Kıbrıs maçı izle, Kazakistan Güney Kıbrıs canlı izle, Kazakistan Güney Kıbrıs izle netspor, Kazakistan Güney Kıbrıs maçı izle justin tv, Kazakistan Güney Kıbrıs canlı yayın, Kazakistan Güney Kıbrıs canlı periscope, Kazakistan Güney Kıbrıs kaçak izle, Kazakistan Güney Kıbrıs izle canlı, Kazakistan Güney Kıbrıs maçını canlı izle, Kazakistan Güney Kıbrıs maçını şifresiz izle. Futbolseverler bu maçı canlı izlemek için arayış içerisinde. Karşılaşmanın hangi kanaldan şifresiz yayınlanacağı merak ediliyor.

Ancak bu maçı Türk kanalları aracılığı ile izleyebilmek mümkün değil. Türkiye'den hiç bir kanal ve platform bu maçı yayın akışı içine almadı.

Ayrıca yabancı uyduları gören çanak antenler ile uydu cihazlarına sahipseniz veya yabancı TV yayın platformlarına aboneyseniz, yabancı spor kanalların yayın akışlarını takip ederek bu maçı yabancı bir kanaldan, farklı dilde izleme yolunu seçebilirsiniz. 

Maçı kaçak yollarla izlemek isterseniz bu da tercih edilebilir ancak yasal sonuçları olabilir. Maçı internet üzerinden kaçak yayınlarla izlemek isteyenler için sporseverlerin çokca başvurduğu yayın siteleri netspor, justin tv, live soccer ve lshunter olarak öne çıkıyor. Ayrıca yurtdışındaki bazı bahis siteleri de yayın sunmaktadır. Fakat internet üzerinden yapılan bu kaçak yayınlara itibar etmemenizi öneririz. Bu yayınlar, resmi yayıncı kuruluşların izni olmadan, yayıncı kuruluşları zarara uğratacak şekilde, şifreli uydu yayınlarının bazı teknik çalışmalar sonucu şifresinin çözülüp internete aktarılması ile gerçekleşmektedir. İnternetten canlı maç yayını yapan internet siteleri, kötü görüntü kalitesi ile maçı 4-5 dakikaya varan gecikmelerle internete aktarmaktadır. Aynı zamanda bu sitelerde uygunsuz reklamlarla karşılaşabilir, bilgisayara spam/virüs bulaştırma gibi sorunlarla da yüz yüze gelebilirsiniz.

Önceki ve Sonraki Haberler