Kolombiya - Arjantin maçı canlı izle 

Kolombiya - Arjantin maçı canlı izle 

Kolombiya ile Arjantin hazırlık maçında karşı karşıya gelecek. Kolombiya ile Arjantin arasındaki karşılaşmayı canlı takip edebilmeniz mümkün.

Hazırlık maçında Kolombiya ile Arjantin, 12 Eylül 2018 Çarşamba günü karşı karşıya gelecek. Maçın başlangıç saati TSİ 03:00 olarak belirledi. Kolombiya son 5 maçında 3 galibiyet, 1 beraberlik ve 1 yenilgi ile oynadı. Arjantin ise son 5 maçında 2 galibiyet, 1 beraberlik ve 2 mağlubiyetlik performans sergiledi. İddaa'da 451 kodlu maçı oynayanlar; Kolombiya galibiyet oranı 2.80, beraberlik oranı 2.90, Arjantin galibiyet oranı 2.00. 

Kolombiya ile Arjantin arasındaki futbol karşılaşması 12 Eylül 2018 tarihinde saat 03:00 (TSİ) başlayacak. Peki Kolombiya - Arjantin maçı hangi kanalda canlı izlenecek? Kolombiya Arjantin maçını canlı izlemek isteyen taraftarlar internet üzerinden "Kolombiya Arjantin canlı izle" aramalarını yapıyor. Sporseverler ve futbol seyircisi Kolombiya ile Arjantin arasında oynanacak bu maçı şifreli ve şifresiz yayınlayacak kanalları araştırılıyor. 

Ancak bu maçı Türk kanalları aracılığı ile izleyebilmek ne yazık ki mümkün değil. Türkiye'den hiç bir kanal bu maçı yayın akışı içine almadı.

Maçı internet üzerinden kaçak yayınlarla izlemek isteyenler için ise sporseverlerin çokca başvurduğu yayın siteleri justintv, lshunter, netspor12, netspor23 ve netspor27 olarak öne çıkıyor. Ancak internet üzerinden yapılan bu kaçak yayınlara itibar etmemenizi öneririz. Bu yayınlar yayıncı kuruluşların maç yayınlarını yurt içi ve yurt dışından izinsiz bir şekilde internete aktarılması şeklinde gerçekleşmektedir. Bu yayınları yapan internet siteleri, kötü yayın kalitesi ile maçı 5 dakikaya varan gecikmelerle aktarmaktadır. Aynı zamanda bu sitelerde uygunsuz reklamlarla, kimlik dolandırıcılığı, bilgisayara spam/virüs bulaştırma gibi sorunlarla da karşı karşıya kalabilirsiniz.

Diğer yandan Türkiye dışındaysanız ve Türksat dışında kalan yabancı uyduları gören çanak antenler ile uydu cihazlarına sahipseniz ve/veya yabancı TV yayın platformlarına aboneyseniz, yabancı spor kanalların yayın akışlarını takip edebilir, bu maçı yabancı bir kanaldan farklı dilde izleme yolunu seçebilirsiniz.

Beşiktaş'a duyduğumuz aşk bir yana dünya futboluna da ilgiliyiz. Bu haber arama motoru sorgulama kelimeleri üzerinden kullanıcıların bilgi ihtiyacını karşılamak ve yasadışı durumlardan korumak üzere hazırlanmıştır. 

Etiketler :