Konyaspor'dan Abdülkerim Bardakçı açıklaması: "Resmi teklif aldık"

Konyaspor'dan Abdülkerim Bardakçı açıklaması: "Resmi teklif aldık"

Konyaspor Başkanı Fatih Özgökçen, Abdülkerim Bardakçı için Beşiktaş'tan resmi teklif aldıklarını belirterek, "Şu anda değerlendirme aşamasındayız. Beşiktaş'tan resmi teklif aldık. Fenerbahçe'den ise gayriresmi bir teklif aldık" dedi.

Ajans Beşiktaş - Spor Toto Süper Lig'de yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Konyaspor'da Fatih Özgökçen, A Spor'a açıklamalarda bulundu.

Takımın önemli isimlerinden Abdülkerim Bardakçı'nın transfer durumuna değinen Fatih Özgökçen, "Ligi 3. bitirme noktasında bütün arkadaşlarımızın takım olarak bir başarısı söz konusu. Takım oyunu olduğu için futbolculara karşı bir ilgi doğuyor. Bunlardan bir tanesi de Abdülkerim. Yapılmış resmi teklifler var. Bu teklifleri değerlendirirken Konyaspor'un menfaatlerini en üst düzeyde savunmak zorundayız.Sonrasında futbolcu arkadaşımızın isteklerine önem veriyoruz. Bu ikisi sağlasında transfere onay veriyoruz. Şu anda değerlendirme aşamasındayız. Beşiktaş'tan resmi teklif aldık. Fenerbahçe'den ise gayriresmi bir teklif aldık. Değerlendirmelerimizi ona göre yapacağız. Şu anda kesinleşmiş bir durum söz konusu değil." dedi.

Geçtiğimiz sezon Konyaspor formasıyla 34 maça çıkan Abdülkerim Bardakçı, 5 gol ve 4 asist kaydetti.