Künye

İMTİYAZ SAHİBİ / Grantee

 • Vaveyla Medya ve Bilgi Teknolojileri Tic.Ltd.Şti. adına Ersoy Özdem, Onur Özer ve Emre Korkmaz
   

HABER MÜDÜRÜ / Editor in Chief

GENEL KOORDİNATÖR / General Coordinator

HABER EDİTÖRLERİ / News Editors

 • Kerim Sevim
   

GECE EDİTÖRÜ / Night-Shift Editor

 • Deniz Türkoğlu
   

YAZARLAR / Columnists

 • Eray Emin Aydemir
 • Gürel Yurttaş
 • Hakan Gündoğar
   

HUKUK DANIŞMANI / Law Officer

MALİ MÜŞAVİR / Financial Advisor

 • Sadi Selçuk
   

REKLAM REZERVASYON / Advertisement

SİSTEM YÖNETİMİ VE YER SAĞLAYICI / Software and Hosting

SOSYAL MEDYA / Social Media

İLETİŞİM / Contact

Adres: Evliya Çelebi Mah. Sadi Konuralp Cad. No:5/2 Nejat Eczacıbaşı Binası  Beyoğlu - İstanbul

Telefon: +90 535 799 44 02
E-Posta: [email protected]

iOS

Android

 

 

 

 

 


 

SİTE KULLANIM ŞARTLARI, YAYIN İLKELERİ ve GİZLİLİK POLİTİKASI

© Copyrigth 2016-2021 AjansBesiktas.com tüm hakları saklıdır. Sitemizi kullanarak kullanıcı şartları ve gizlilik ilkelerini kabul etmiş sayılırsınız. İçeriklerimizi kullanmak isteyen 3. kişiler yayın haklarımızı ve telif kurallarımızı peşinen kabul etmiş sayılır. Site içerisinde yer alan kod, haber, yazı, resim, ses dosyaları, videolar, röportajlar, dizayn, tasarım ve materyallerin telif hakları yasalarca korunmaktadır. İçerikler, izinsiz ve ticari amaçlarla herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez ve yayınlanamaz. Ancak içerikler kaynak gösterilmek ve link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir. AjansBesiktas.com, Basın Ahlak ilkelerine uymaya söz vermiştir. Sitemiz basın ahlak ve ilkelerine uygunluk konusunda hassasiyet göstermekte olup özgün habercilik ilkesine dayalı sistemde çalışmaktadır. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Site, harici linklerin sorumluluğunu almaz. Sitemiz üzerinde yayınlanan yazılar ve yorumlarda yazarlar sorumludur. 

Daha fazla bilgi için tıklayın;

 1. Site Kullanım Şartları sayfası.
 2. Gizlilik Bildirimi sayfası.

EDITORIAL POLICY & PRIVACY POLICY

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the Ajans Besiktas. However, sometimes the siteniz.com uses third parties to process your information. AjansBesiktas.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the AjansBesiktas.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the Siteniz.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the AjansBesiktas.com and its services. When you use AjansBesiktas.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the AjansBesiktas.com cookies section of our full Privacy Policy.

YASAL BİLDİRİMLER / LEGAL NOTICES

AjansBesiktas.com adlı haber sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı kendinde benimsemiştir. Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan ‘içerik sağlayıcı’ olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeble, sitemiz ‘uyar ve kaldır’ prensibini benimsemiştir. Her hangi bir haberden dolayı rahatsızlık yaşayan haberin gerçekliğinden şüphe eden ve telife konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, [email protected] e-posta adresinden veya İletişim Formu ile bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan şikayet ve talepleriniz avukatlarımız tarafından incelenecek ve ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır. Hukuki bildirimlerinizin değerlendirilmesi hakkında daha fazla detay için lütfen tıklayınız.