Larin'e son uyarı! Kiralık gidebilir

Larin'e son uyarı! Kiralık gidebilir

Kanadalı golcünün performansına göre Beşiktaş'ta bir santrfor transferi planlanıyor.

Ajans Beşiktaş - Alvaro Negredo’nun sürpriz vedasından sonra forvet hattında belirsizliğe giren fakat Ryan Babel ve Vagner Love’un başarılı performansıyla bu probleme şimdilik çare bulan Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Cyle Larin’den de kendisini toplamasını bekliyor.

Milliyet'ten Serdar Sarıdağ'ın haberine göre sezona birinci forvet olarak başlayan ancak daha sonra yedeğe düşen Kanadalı golcüye şimdiye kadar yeteri kadar şans bulduğu hem yönetim ve hem de teknik heyet tarafından ifade edilirken, ilk devre sonuna kadar geçecek süreyi iyi değerlendirmesi için de uyarı yapılacak. Devre arası forvet takviyesi yapacak gibi çalışan Beşiktaş Yönetimi, bu transferin Cyle Larin’in performansına bağlı olduğunu da genç forvete bildirecek.

Vagner Love ve Ryan Babel’in gollerine devam etmesi halinde forvet transferini rafa kaldırma ihtimali bulunan siyah-beyazlı yönetimin, Cyle Larin’i yarım sezonluğuna kiralama seçeneğini de masada tuttuğu aktarıldı. Kanadalı oyuncunun devre arasına kadar beklentilerin altında kalması halinde düzenli oynaması için kiralanabileceği vurgulandı.

Etiketler :