Larin'in durumu bugün belli oluyor

Larin'in durumu bugün belli oluyor

Beşiktaş’ta Kanadalı golcünün durumu bugün netlik kazanacak. Takımla birlikte çalışırsa ve kendisini iyi hissederse Rize’ye götürülecek olan Larin aksi halde yine riske edilmeyecek.

Ajans Beşiktaş - Beşiktaş’ta tüm gözlerin çevrildiği Cyle Larin dün sahaya indi. Kanadalı golcü takımdan ayrı olarak fizyoterapist eşliğinde çalıştı.

Sağ arka adalesindeki ağrı nedeniyle Hes Kablo Kayserispor maçında teknik heyet tarafından dinlendirilen Larin’in tedavisine devam edildiği aktarıldı. Bu sezon 33 lig maçında 15 gol, 4 asiste imza atan başarılı futbolcu bugün yapılacak son antrenmanda bir dizi teste tabi tutulacak. Cyle Larin kendini iyi hissetmesi halinde takımla çalışacak ve maç kadrosuna da alınacak. Kanadalı golcünün ilk 11’de yer alıp almayacağı maç günü netlik kazanacak. Teknik Direktör Sergen Yalçın bu konudaki kararını oyuncusuyla yapacağı görüşmeden sonra verecek.

Cyle Larin bugün takımla birlikte çalışamaması halinde ise büyük ihtimalle Rize’ye götürülmeyecek. (Milliyet - Serdar Sarıdağ)

Önceki ve Sonraki Haberler