1. HABERLER

  2. CANLI

  3. Rosenborg - LASK Linz maçı CANLI İZLE (28.11.2019 UEFA Avrupa Ligi)
Rosenborg - LASK Linz maçı CANLI İZLE (28.11.2019 UEFA Avrupa Ligi)

Rosenborg - LASK Linz maçı CANLI İZLE (28.11.2019 UEFA Avrupa Ligi)

UEFA Avrupa Ligi'nde LASK Linz ile Rosenborg karşı karşıya geliyor. Karşılaşmayı CANLI takip edebilmeniz mümkün.

A+A-

UEFA Avrupa Ligi C-Grubu maçında maçında bu akşam LASK Linz ile Rosenborg karşı karşıya geliyor. LASK Linz - Rosenborg Avrupa Ligi maçı 28 Kasım 2019 Perşembe günü (bu akşam) oynanacak. Maçın başlangıç saati TSİ 23:00 olarak belirledi.

Peki LASK Linz - Rosenborg maçı hangi kanalda canlı izlenecek? LASK Linz Rosenborg maçını canlı izlemek isteyen sporseverler internet üzerinden "LASK Linz Rosenborg canlı izle" aramalarını yapıyor. Sporseverler ve futbol seyircisi LASK Linz ile Rosenborg arasında oynanacak bu maçı şifreli ve şifresiz yayınlayacak kanalları araştırılıyor.

Ancak bu maçı Türk kanalları aracılığı ile izleyebilmek mümkün değil. Türkiye'den hiç bir kanal ve platform bu maçı yayın akışı içine almadı.

Maçı internet üzerinden kaçak yayınlarla izlemek isteyenler için ise sporseverlerin çokca başvurduğu yayın siteleri justintv, lshunter, netspor12, netspor23 ve netspor27 olarak öne çıkıyor. Ancak internet üzerinden yapılan bu kaçak yayınlara itibar etmemenizi öneririz. Bu yayınlar yayıncı kuruluşların maç yayınlarını yurt içi ve yurt dışından izinsiz bir şekilde internete aktarılması şeklinde gerçekleşmektedir. Bu yayınları yapan siteler, kötü yayın kalitesi ile maçı 5 dakikaya varan gecikmelerle aktarmaktadır. Aynı zamanda bu sitelerde uygunsuz reklamlarla, kimlik dolandırıcılığı, bilgisayara spam/virüs bulaştırma gibi sorunlarla da karşı karşıya kalabilirsiniz.

Diğer yandan Türkiye dışındaysanız ve Türksat dışında kalan yabancı uyduları gören çanak antenler ile uydu cihazlarına sahipseniz ve/veya yabancı TV yayın platformlarına aboneyseniz, yabancı spor kanalların yayın akışlarını takip edebilir, bu maçı yabancı bir kanaldan farklı dilde izleme yolunu seçebilirsiniz.

Önceki ve Sonraki Haberler