1. HABERLER

  2. CANLI

  3. Leeds United - Barnsley maçı CANLI İZLE (16.07.2020)
Leeds United - Barnsley maçı CANLI İZLE (16.07.2020)

Leeds United - Barnsley maçı CANLI İZLE (16.07.2020)

İngiltere Championship maçında Barnsley ile Leeds United maçında karşı karşıya gelecek. Karşılaşmayı CANLI takip edebilmeniz mümkün.

A+A-

İngiltere Championship 2019-2020 sezonu kapsamında Leeds United ile Barnsley karşı karşıya geliyor. Leeds United - Barnsley maçı 16 Temmuz 2020 Perşembe günü (bugün) oynanacak. Maçın başlangıç saati TSİ 19:00 olarak belirledi.

Peki Leeds United - Barnsley maçı hangi kanalda canlı izlenecek? Leeds United Barnsley maçını canlı izlemek isteyen sporseverler internet üzerinden "Leeds United Barnsley canlı izle" aramalarını yapıyor. Sporseverler ve futbol seyircisi Leeds United ile Barnsley arasında oynanacak bu maçı şifreli ve şifresiz yayınlayacak kanalları araştırılıyor.

Ancak bu maçı Türk kanalları aracılığı ile izleyebilmek mümkün değil. Türkiye'den hiç bir kanal ve platform bu maçı yayın akışı içine almadı.

Maçı internet üzerinden kaçak yayınlarla izlemek isteyenler için ise sporseverlerin çokca başvurduğu yayın siteleri justintv, lshunter, netspor12, netspor23 ve netspor27 olarak öne çıkıyor. Ancak internet üzerinden yapılan bu kaçak yayınlara itibar etmemenizi öneririz. Bu yayınlar yayıncı kuruluşların maç yayınlarını yurt içi ve yurt dışından izinsiz bir şekilde internete aktarılması şeklinde gerçekleşmektedir. Bu yayınları yapan siteler, kötü yayın kalitesi ile maçı 5 dakikaya varan gecikmelerle aktarmaktadır. Aynı zamanda bu sitelerde uygunsuz reklamlarla, kimlik dolandırıcılığı, bilgisayara spam/virüs bulaştırma gibi sorunlarla da karşı karşıya kalabilirsiniz.

Diğer yandan Türkiye dışındaysanız ve Türksat dışında kalan yabancı uyduları gören çanak antenler ile uydu cihazlarına sahipseniz ve/veya yabancı TV yayın platformlarına aboneyseniz, yabancı spor kanalların yayın akışlarını takip edebilir, bu maçı yabancı bir kanaldan farklı dilde izleme yolunu seçebilirsiniz.

Önceki ve Sonraki Haberler