1. HABERLER

  2. CANLI

  3. Leicester City - Tottenham maçı CANLI İZLE (21.09.2018)
Leicester City - Tottenham maçı CANLI İZLE (21.09.2018)

Leicester City - Tottenham maçı CANLI İZLE (21.09.2018)

İngiltere Premiere Ligi'nde Leicester City ile Tottenham maçında karşı karşıya gelecek. Karşılaşmayı CANLI takip edebilmeniz mümkün.

A+A-

İngiltere Premiere Lig liginde 2019/2020 sezonu heyecanı sürüyor. Leicester City ile Tottenham karşı karşıya geliyor. Leicester City - Tottenham maçı 21 Eylül 2019 Cumartesi günü (bugün) oynanacak. Maçın başlangıç saati TSİ 14:30 olarak belirledi.

Peki Leicester City - Tottenham maçı hangi kanalda canlı izlenecek? Leicester City Tottenham maçını canlı izlemek isteyen sporseverler internet üzerinden "Leicester City Tottenham canlı izle" aramalarını yapıyor. Sporseverler ve futbol seyircisi Leicester City ile Tottenham arasında oynanacak bu maçı şifreli ve şifresiz yayınlayacak kanalları araştırılıyor.

Mücadele S Sport kanalından canlı ve naklen ekranlara gelecek. Bilindiği üzere S Sport kanalı, Digitürk, D-Smart, Turkcell TV+ ve Tivibu platformlarında yer alıyor ve ek ücretlendirme ile izlenebiliyor. Dolayısıyla bu maçı ücretsiz izleyebilmek mümkün değildir. Öte yandan mücadele S Sport+ uygulamasından canlı ve naklen ekranlara gelecek. S Sport+ (S Sport Plus) adlı uygulama ücretli spor kanalı S Sport'un mobil uygulamasıdır. Digitürk, D-Smart, Turkcell TV+ ve Tivibu platformlarında yer alan S Sport kanalı şifreli ve ücretli bir televizyon kanalıdır. Dolayısıyla bu maçı ücretsiz izleyebilmek mümkün değildir.

Maçı internet üzerinden kaçak yayınlarla izlemek isteyenler için ise sporseverlerin çokca başvurduğu yayın siteleri justintv, lshunter, netspor12, netspor23 ve netspor27 olarak öne çıkıyor. Ancak internet üzerinden yapılan bu kaçak yayınlara itibar etmemenizi öneririz. Bu yayınlar yayıncı kuruluşların maç yayınlarını yurt içi ve yurt dışından izinsiz bir şekilde internete aktarılması şeklinde gerçekleşmektedir. Bu yayınları yapan siteler, kötü yayın kalitesi ile maçı 5 dakikaya varan gecikmelerle aktarmaktadır. Aynı zamanda bu sitelerde uygunsuz reklamlarla, kimlik dolandırıcılığı, bilgisayara spam/virüs bulaştırma gibi sorunlarla da karşı karşıya kalabilirsiniz.

Diğer yandan Türkiye dışındaysanız ve Türksat dışında kalan yabancı uyduları gören çanak antenler ile uydu cihazlarına sahipseniz ve/veya yabancı TV yayın platformlarına aboneyseniz, yabancı spor kanalların yayın akışlarını takip edebilir, bu maçı yabancı bir kanaldan farklı dilde izleme yolunu seçebilirsiniz.

Bu haber arama motoru sorgulama kelimeleri üzerinden kullanıcıların bilgi ihtiyacını karşılamak ve yasadışı durumlardan korumak üzere hazırlanmıştır.

Önceki ve Sonraki Haberler