1. HABERLER

  2. FUTBOL

  3. FUTBOL HABER

  4. ''Ligin en iyi futbol oynayan takımı''
''Ligin en iyi futbol oynayan takımı''

''Ligin en iyi futbol oynayan takımı''

Haftasonu ligde karşılaşacağımız Medipol Başakşehir'den açıklamalar var...

A+A-

Haftasonu ligde Beşiktaş ile karşılaşacak Medipol Başakşehir'in kaptanı Emre Belözoğlu, kritik maç öncesi şunları söyledi:

"Beşiktaş karşısında çok zorlu bir 90 dakika bizi bekliyor. Şu an ligin lideriyiz ve bunu hak ettiğimizi düşünüyorum. Ama geçen senenin şampiyonu Beşiktaş'a baktığınızda da çok etkili oyuncuları olan, çok büyük, çok iyi bir takım. Belki de bu sene ligin en iyi futbol oynayan takımı. Beşiktaş'ın saha içinde çok doğru işleri var ama gördüğümüz kadarıyla bazı eksikleri de var. Biz de bunlardan faydalanmaya çalışacağız. Kolay bir maç olmayacak. Rakibimiz, çok güzel bir statta kendi seyircisinin önünde olmayı avantaja çevirmeye çalışacaktır. Biz de bu tarz ortamlara alışık, tecrübeli bir takımız. Liderliğimizi devam ettirmek istiyoruz. Yenilmezlik serimizin bozulmaması için çalışacağız.

Benfica'ya karşı 3 farklı geriye düşen ve beraberliği almayı başaran Beşiktaş'ı tebrik ederim. Benfica karşısında 3-0'den 3-3'e getirmek çok önemli. Benfica, Avrupa'nın köklü kulüplerinden bir tanesi. Özellikle ilk yarıda çok iyi oynadılar, Beşiktaş'ı çok iyi analiz etmişler. Beşiktaş çok iyi bir dönüş yaptı, bizim maç öncesinde de iyi bir moral yakaladılar. Bizim ise Beşiktaş'tan avantajımız daha fazla dinlenmiş olmamız. Çok zorlu bir maça gittiğimizin farkında olarak çalışmalarımızı devam ettireceğiz. Her iki taraf için de kolay bir maç olmayacak"

Önceki ve Sonraki Haberler