1. HABERLER

  2. CANLI

  3. Lübnan - Irak maçı CANLI İZLE (21.02.2020 FIBA Asya Kupası)
Lübnan - Irak maçı CANLI İZLE (21.02.2020 FIBA Asya Kupası)

Lübnan - Irak maçı CANLI İZLE (21.02.2020 FIBA Asya Kupası)

FIBA Asya Kupası elemelerinde Lübnan ile Irak karşı karşıya geliyor. Karşılaşmayı CANLI takip edebilirsiniz. 

A+A-

FIBA Asya Kupası'nda eleme heyecanı sürüyor. Bugünkü maçlardan biri de Lübnan ile Irak arasındaki mücadele olacak. 21 Şubat 2020 Cuma günü oynanacak Lübnan - Irak maçının başlangıç saati TSİ 22:00 olarak açıklandı. Eğer Türkiye dışındaysanız, bulunduğunuz ülkenin yerel saatine göre maç saatini araştırınız.

Peki Lübnan - Irak maçı hangi kanalda canlı izlenecek? Sporseverler ve basketbol seyircisi Lübnan ile Irak arasında oynanacak bu maçı şifreli ve şifresiz yayınlayacak kanalları araştırıyor. Lübnan Irak maç yayın bilgilerini sizler için hazırladık. 

Maçı canlı izlemek isteyen basketbolseverler, bu zorlu karşılaşmanın hangi kanaldan şifresiz yayınla izlenebileceğini merak ediyor. Sporseverler, Lübnan ile Irak arasında oynanacak karşılaşmayı yayınlayacak TV kanallarını ve şifresiz yayın sitelerini araştırıyor. Lübnan Irak maçını canlı izlemek isteyen sporseverler internet üzerinden şu aramaları yapıyor: Lübnan Irak maçı izle, Lübnan Irak maçı canlı izle, Lübnan Irak canlı izle, Lübnan Irak maçı izle, Lübnan Irak canlı yayın, Lübnan Irak canlı periscope, Lübnan Irak kaçak izle, Lübnan Irak maçını canlı yayın, Lübnan Irak maçını şifresiz izle. Basketbolseverler bu maçı canlı izlemek için arayış içerisinde. Ayrıca FIBA Asya Kupası maçları şeklinde aramalar da oldukça popüler. Karşılaşmanın hangi kanaldan şifresiz yayınlanacağı merak ediliyor. İşte Lübnan Irak canlı yayın bilgileri...

Ancak bu maçı Türk kanalları aracılığı ile izleyebilmek mümkün değil. Türkiye'den hiç bir kanal ve platform bu maçı yayın akışı içine almadı.

Diğer yandan Türkiye dışındaysanız veya Türksat dışında kalan yabancı uydulara bağlı anten ve uydu cihazlarına sahipseniz, ayrıca yabancı TV yayın platformlarına da aboneyseniz; yabancı spor kanallarının yayın akışlarını takip edebilir, bu maçı yabancı bir kanaldan farklı dilde izleme yolunu seçebilirsiniz.

Maçı kaçak yollarla izlemek isterseniz bu da tercih edilebilir ancak yasal sonuçları olabilir. Maçı internet üzerinden kaçak yayınlarla izlemek isteyenler sporseverler buna uygun yayın sitelerine giriş yapıyor. Fakat biz internet üzerinden yapılan bu kaçak yayınlara itibar etmemenizi öneririz. Bu yayınlar, resmi yayıncı kuruluşların izni olmadan, yayıncı kuruluşları zarara uğratacak şekilde, şifreli uydu yayınlarının bazı teknik çalışmalar sonucu şifresinin çözülüp internete aktarılması ile gerçekleşmektedir. İnternetten canlı maç yayını yapan siteler, kötü görüntü kalitesi ile maçı 4-5 dakikaya varan gecikmelerle internete aktarmaktadır. Aynı zamanda bu sitelerde uygunsuz reklamlarla karşılaşabilir, bilgisayara spam/virüs bulaştırma gibi sorunlarla da yüz yüze gelebilirsiniz.

Bu haber arama motoru sorgulama kelimeleri üzerinden kullanıcıların bilgi ihtiyacını karşılamak ve yasadışı durumlardan korumak üzere hazırlanmıştır.

Önceki ve Sonraki Haberler