"Lucescu bir takımla anlaştı ve..."

"Lucescu bir takımla anlaştı ve..."

A Milli Takım'daki görevine son verilen ve bir süredir boşta olan teknik direktör Mircea Lucescu ile ilgili yeni bir iddia ortaya atıldı.

Ajans Beşiktaş - Beşiktaş'ın teknik direktör adayları arasında yer alan deneyimli teknik adamla ilgili eski futbolculardan Danut Lupu açıklamalarda bulundu.

Beşiktaş'ın adayları arasında gösterilen Lucescu hakkında Prosport'a konuşan Lucescu'nun yakın dostu Danut Lupu, "Size şunu söyleyeyim. Lucescu bir takımla anlaştı ve yakında öğreneceksiniz. Eğer kendisi hangi takımla anlaştığını açıklamıyorsa ben de söyleyemem. Yeni sezonun başlamasına daha vakit var. Şimdilik sessiz kalmayı tercih ediyor. Türkiye veya başka bir yer mi bilmiyorum" dedi.

NE SÖYLEMİŞTİ?

Mircea Lucescu geçtiğimiz dönemlerde yaptığı açıklamada, "Asla başarılı olduğun yere bir daha geri dönme. Daha önce yaptıklarınızla her zaman karşılaştırılırsınız ve bu da yıpratıcı bir süreç olur." ifadelerini kullandı. Rumen basını bu sözleri hatırlatarak 100. yılda Beşiktaş'ı şampiyon yapan Lucescu'nun siyah beyazlılara geri dönmesi halinde kendisiyle çelişeceğini yazdı.  (Futbol Arena)

 

Etiketler :