1. HABERLER

  2. CANLI

  3. Lüksemburg - Portekiz maçı CANLI İZLE (17.11.2019 Euro2020)
Lüksemburg - Portekiz maçı CANLI İZLE (17.11.2019 Euro2020)

Lüksemburg - Portekiz maçı CANLI İZLE (17.11.2019 Euro2020)

Euro 2020 elemelerinde Lüksemburg ile Portekiz karşı karşıya geliyor. Karşılaşmayı CANLI takip edebilirsiniz. 

A+A-

Euro 2020 eleme maçlarında heyecan sürüyor. Grup B'de Lüksemburg ile Portekiz karşı karşıya geliyor. 17 Kasım 2019 Pazar günü oynanacak Lüksemburg - Portekiz maçının başlangıç saati TSİ 17:00 olarak açıklandı. Eğer ülkemiz dışındaysanız, bulunduğunuz ülkenin yerel saatine göre maç saatini araştırınız.

Lüksemburg Portekiz şifresiz maç yayın bilgilerini sizler için hazırladık. Maçı canlı izlemek isteyen futbolseverler için haberimizi derledik. Peki bu zorlu karşılaşma hangi kanaldan şifresiz yayınla izlenebilecek. İşte Lüksemburg Portekiz canlı yayın bilgileri...

Sporseverler, Lüksemburg ile Portekiz arasında oynanacak karşılaşmayı yayınlayacak TV kanallarını ve şifresiz yayın sitelerini araştırıyor. Peki Lüksemburg - Portekiz maçı hangi kanalda canlı yayınlanıyor? Lüksemburg Portekiz maçını canlı izlemek isteyen sporseverler internet üzerinden şu aramaları yapıyor: Lüksemburg Portekiz maçı izle, Lüksemburg Portekiz canlı izle, Lüksemburg Portekiz izle netspor, Lüksemburg Portekiz maçı izle justin tv, Lüksemburg Portekiz canlı yayın, Lüksemburg Portekiz canlı periscope, Lüksemburg Portekiz kaçak izle, Lüksemburg Portekiz izle canlı, Lüksemburg Portekiz maçını canlı izle, Lüksemburg Portekiz maçını şifresiz izle. Futbolseverler bu maçı canlı izlemek için arayış içerisinde. Karşılaşmanın hangi kanaldan şifresiz yayınlanacağı merak ediliyor.

Ancak bu maçı Türk kanalları aracılığı ile izleyebilmek mümkün değil. Türkiye'den hiç bir kanal ve platform bu maçı yayın akışı içine almadı. Fakat mücadele S Sport+ uygulamasından canlı ve naklen ekranlara gelecek. S Sport+ (S Sport Plus) uygulamasında yer alan maçlar için uygulamaya ücretle üye olunması gerekmektedir.

Ayrıca yabancı uyduları gören çanak antenler ile uydu cihazlarına sahipseniz veya yabancı TV yayın platformlarına aboneyseniz, yabancı spor kanalların yayın akışlarını takip ederek bu maçı yabancı bir kanaldan, farklı dilde izleme yolunu seçebilirsiniz. 

Maçı kaçak yollarla izlemek isterseniz bu da tercih edilebilir ancak yasal sonuçları olabilir. Maçı internet üzerinden kaçak yayınlarla izlemek isteyenler için sporseverlerin çokca başvurduğu yayın siteleri netspor, justin tv, live soccer ve lshunter olarak öne çıkıyor. Ayrıca yurtdışındaki bazı bahis siteleri de yayın sunmaktadır. Fakat internet üzerinden yapılan bu kaçak yayınlara itibar etmemenizi öneririz. Bu yayınlar, resmi yayıncı kuruluşların izni olmadan, yayıncı kuruluşları zarara uğratacak şekilde, şifreli uydu yayınlarının bazı teknik çalışmalar sonucu şifresinin çözülüp internete aktarılması ile gerçekleşmektedir. İnternetten canlı maç yayını yapan internet siteleri, kötü görüntü kalitesi ile maçı 4-5 dakikaya varan gecikmelerle internete aktarmaktadır. Aynı zamanda bu sitelerde uygunsuz reklamlarla karşılaşabilir, bilgisayara spam/virüs bulaştırma gibi sorunlarla da yüz yüze gelebilirsiniz.

Önceki ve Sonraki Haberler