Lüksemburg - San Marino maçı CANLI İZLE (15.10.2018)

Lüksemburg - San Marino maçı CANLI İZLE (15.10.2018)

UEFA Uluslar Ligi'nde heyecan devam ediyor. Lüksemburg, San Marino ile karşılaşıyor. Lüksemburg San Marino maçını CANLI yayınla izlemek mümkün.

Lüksemburg San Marino maçı saat kaçta, hangi kanalda ve nasıl canlı izlenecek? Hepsinin cevabı bu haberde... 

UEFA Uluslar Ligi'nde D Ligi 2'inci grupta Lüksemburg, San Marino ile karşılaşıyor. Lüksemburg - San Marino maçı 15 Ekim 2018 Pazartesi günü (bugün) TSİ 21:45'de oynayacak. Lüksemburg son 5 maçında 3 galibiyet, 1 beraberlik ve 1 mağlubiyet yaşadı. San Marino ise son 5 maçında 5 mağlubiyetlik performans sergiledi.

İddaa'da 602 kodlu Lüksemburg - San Marino maçı için Lüksemburg'a 1.50 oran verilirken, San Marino'ya 4.00 oran verildi. İddaa'da beraberlik oranı ise 3.50 olarak belirlendi. UEFA Uluslar Ligi'nde D Ligi 2'inci grupta şu takımlar yer alıyor: Lüksemburg, San Marino, Belarus ve Moldova.

15 Ekim 2018 (bu akşam) saat TSİ 21:45'de başlayacak olan maçın yayıncı kanalı bulunmuyor. Lüksemburg San Marino maçını canlı izlemek isteyen taraftarlar internet üzerinden farklı dilleri kullanarak "Lüksemburg San Marino canlı izle" ve "Lüksemburg San Marino maç yayını" aramalarını yapmaya başladı bile. Taraftarlar, Lüksemburg San Marino maçını şifreli ve şifresiz yayınlayacak kanalları araştırıyor. San Marino ve Lüksemburg ülkelerinde kullanılan dillerde arama yaparak ülkelerin ulusal kanallarında bu maçı bulmak mümkün.

Bu maçı Türk kanalları aracılığı ile izleyebilmek mümkün değil. Türkiye'den hiç bir kanal bu maçı yayın akışı içine almadı. Diğer yandan Türkiye dışındaysanız ve Türksat dışında kalan yabancı uyduları gören çanak antenler ile uydu cihazlarına sahipseniz ve/veya yabancı TV yayın platformlarına aboneyseniz, yabancı spor kanalların yayın akışlarını takip edebilir, bu maçı yabancı bir kanaldan farklı dilde izleme yolunu seçebilirsiniz.

Maçı internet üzerinden kaçak yayınlarla izlemek isteyenler için ise sporseverlerin çokca başvurduğu yayın siteleri justintv, lshunter, netspor12, netspor23 ve netspor27 olarak öne çıkıyor. Ancak internet üzerinden yapılan bu kaçak yayınlara itibar etmemenizi öneririz. Bu yayınlar yayıncı kuruluşların maç yayınlarını yurt içi ve yurt dışından izinsiz bir şekilde internete aktarılması şeklinde gerçekleşmektedir. Bu yayınları yapan siteler, kötü yayın kalitesi ile maçı 5 dakikaya varan gecikmelerle aktarmaktadır. Aynı zamanda bu sitelerde uygunsuz reklamlarla, kimlik dolandırıcılığı, bilgisayara spam/virüs bulaştırma gibi sorunlarla da karşı karşıya kalabilirsiniz.

Bu haber arama motoru sorgulama kelimeleri üzerinden kullanıcıların bilgi ihtiyacını karşılamak ve yasadışı durumlardan korumak üzere hazırlanmıştır.