Lyon Domagoj Vida'yı transfer etmek istiyor

Lyon Domagoj Vida'yı transfer etmek istiyor

Beşiktaş’ın stoperi Vida’ya Lyon talip oldu. Fransız ekibi, teklifini doğrudan Hırvat yıldıza yaptı. Vida, yönetimden alacaklarına karşılık bonservisini talep ederken Siyah-Beyazlılar ise transferin Marcelo’ya karşılık gerçekleşebileceğini iletti.

Ajans Beşiktaş - Beşiktaş bir yandan kadrosunu güçlendirmek için çalışmalarını sürdürürken bir yandan da takımın yıldız isimlerine gelen tekliflere mesai harcıyor. Fransız devi Lyon, Kartal’ın stoperi Vida’ya talip oldu. Avrupa’da sezonun flaş ekiplerinden biri haline gelen Lyon, Hırvat yıldızın menaceriyle bir görüşme gerçekleştirdi. Vida’ya teklif iletildi. Ancak Fransızlar oyuncuyu bonservis ödemeden kadrosuna katmaya çalışıyor. Lyon’a sıcak bakan Vida da yönetimde alacaklarına karşılık bonservisinin verilmesini talep ediyor.

Tek yol var

Lyon’dan eski oyuncusu Marcelo’yu uzun süredir yeniden renklerine bağlamak isteyen Beşiktaş ise Vida’dan gelen bu talebi reddetti. Kartal, Hırvat oyuncuya, “Sana karşılık, Marcelo’yu verirlerse bu iş olur” yanıtını iletti. Lyon’dan Beşiktaş’a henüz resmi bir öneri gelmedi ama Kartal transferin gerçekleşmesine yalnızca bu şartlarda izin verecek. (Fanatik)

Etiketler :